Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

konto w banku - Norwegia

15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Witam
Pomozcie! Czy znacie jakies banki w ktorych mozna zalozyc konto w ktorym niewymagaja zezwolenia na pobyt? Bylam w dnb I nordea odeslali mnie a w nordea potrzeba jeszcze rekonendacji z banku z pl, porazka. I wogole jak pracodawca moze mi wyplacic wynagrodzenie jezeli nie na konto bankowe. Z gory dzieki za info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
mariolka1 napisał:
Witam
Pomozcie! Czy znacie jakies banki w ktorych mozna zalozyc konto w ktorym niewymagaja zezwolenia na pobyt? Bylam w dnb I nordea odeslali mnie a w nordea potrzeba jeszcze rekonendacji z banku z pl, porazka. I wogole jak pracodawca moze mi wyplacic wynagrodzenie jezeli nie na konto bankowe. Z gory dzieki za info.


Moze wyplacic na konto polskie lub tez wskazany nr konta norweskiego kogos zaufanego(rodzina,znajomy...zufanego!=
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfrauszlo napisał:
mariolka1 napisał:
Witam
Pomozcie! Czy znacie jakies banki w ktorych mozna zalozyc konto w ktorym niewymagaja zezwolenia na pobyt? Bylam w dnb I nordea odeslali mnie a w nordea potrzeba jeszcze rekonendacji z banku z pl, porazka. I wogole jak pracodawca moze mi wyplacic wynagrodzenie jezeli nie na konto bankowe. Z gory dzieki za info.


Czy bylas juz w UDI?

Moze wyplacic na konto polskie lub tez wskazany nr konta norweskiego kogos zaufanego(rodzina,znajomy...zufanego!=
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Tak bylam 20 listopada ale niewiem czemu szanowna pani powiedziala mi ze niewystawi mi zadnego papierka mam przyjsc jak bede miala chociaz jeden odcinek z wyplaty, a po co to niemam bladego pojecia. Przeciez do rejestracji Nic takiego niejest wymagane. Teraz nastepna wizyta wolna na 12 stycznia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarek C.
(jarecki1975)
Wiking
hej w SPARE BANK NIE MUSISZ MIEC
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Dzieki a czy w kazdym tym banku mozna zalozyc to konto czy tylko w tych jakby glownych, w nordea w nie kazdym mozna zalozyc. Jakas konkretna lokalizacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrew2)
Wiking
zaloz w sparebank1 , nie powinno byc problemow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
mariola drozdowska
(mariolka1)
Wiking
Hej bylam dzis w spare bank 1 I niestety tez wymagaja tego papierka. A tak wogole to czym sie roznia te dwa banki sparebank I sparebank 1???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Łukasz Zesiuk
(dyzio2407)
Wiking
Pracodawca może wystawić czek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
mariolka1 napisał:
Tak bylam 20 listopada ale niewiem czemu szanowna pani powiedziala mi ze niewystawi mi zadnego papierka mam przyjsc jak bede miala chociaz jeden odcinek z wyplaty, a po co to niemam bladego pojecia. Przeciez do rejestracji Nic takiego niejest wymagane. Teraz nastepna wizyta wolna na 12 stycznia.

Jest to potrzebne do tego ,zeby byla gwarancja tego ,ze rzeczywiscie pracujesz a nie wystawiono Ci np.tzw. umowe fikcyjna(obietnica zatrudnienia).
W przeszlosci wielu obcokrajowcow uzyskalo pzwolenie na pobyt nie podejmujac pozniej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok