Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie potrafisz się w socjalizmie rozepchac a chciałbyś wziąć udział w kapitalistycznym wyścigu szczurów
Podwójne ziemniaczki plus potrójna baranina z kapusta ruska wódka i powymadrzac się wieczorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
jasta102 napisał:
Nie potrafisz się w socjalizmie rozepchac a chciałbyś wziąć udział w kapitalistycznym wyścigu szczurów
Podwójne ziemniaczki plus potrójna baranina z kapusta ruska wódka i powymadrzac się wieczorem


@jasta102: Socjalizm to miejsce gdzie rozpychaja sie ludzie po znajomosci gdzie zupelnie bez znaczenia sa ich umiejetnosci. Podczas gdy na prawdziwie wolnym rynku ludzie wybieraja uslugi najlepsze w stosunku do ceny..... ot taka drobna roznica ktora najwidoczniej ci Staszku umknela..... jak widac duzo spraw ci umknelo.... wiec tym bardziej zrozumiale sie staje czemu bankructwem sie twoje proby bycia kapitalista zakonczyly.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Widocznie w norweskich szkołach nie uczyli o typowo kapitalistycznych zmowach pionowych i poziomych
Kartofle kapusta baranina wódka i spać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Słowa kartel i trust całkiem obce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
czyli co zachodnie banki wykonczyly ci skup zlomu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@jasta102: To kartele, zmowy, zachodnie banki, zydzi, cyklisci, niemcy, ruscy i komunisci ci wykonczyli firme? To skad ta zlosc na Polakow i wszystko co Polskie?

Wiadomo iz kapitalisci moga wspolpracowac ze soba, lecz koniec koncow klient i tak wybierze najlepszy produkt/usluge za najnizsza w stosunku do jakosci cene. Pozatym gdybys byl dobry to by cie zaprosili do "zmowy"..... Rozumiem Staszku ze ciezko sie pogodzic z wlasnym udzialem w bankructwie i latwiej twierdzic ze to "ci zli Polacy" a nie wlasny brak umiejetnosci....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
no dobrze Krzysiu
zakładam, że mamusia już ci zapodała ziemniaczki podwójną dawkę
kapustkę z baraninka w wersji triple
no i teraz dopóki Russian Standard jeszcze nie podziałał to odpowiedz mi
znasz już imię i nazwisko osobnika, który zdobył twoje dane
dla ułatwienia dodam, że to nie byłem ja
to tylko test, czy dałbyś sobie radę w kapitalizmie
bo tam jak się nie wie, kto pod kim dołki kopie, to znika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
jasta102 napisał:
no dobrze Krzysiu
zakładam, że mamusia już ci zapodała ziemniaczki podwójną dawkę
kapustkę z baraninka w wersji triple
no i teraz dopóki Russian Standard jeszcze nie podziałał to odpowiedz mi
znasz już imię i nazwisko osobnika, który zdobył twoje dane
dla ułatwienia dodam, że to nie byłem ja
to tylko test, czy dałbyś sobie radę w kapitalizmie
bo tam jak się nie wie, kto pod kim dołki kopie, to znika


Alez Staszku
Kapustki, baraninki ani ziemniaczkow dzis w menu nie mialem, a Russkij Standard jeszcze niezdegustowany. Proletariusz ktory przedstawil moje dane jest tak malutka istota iz zbyt wielkim zaszczytem dla niego by bylo zatrudniac hackera ktory by mogl dokladnie przedstawic kim on byl napewno. Pozatym zupelnie mi to w niczym nie przeszkodzilo tak naprawde ze opublikowal kim jestem pozatym iz nielubie jak ludzie koncentruja sie na moim ryju zamiast na przedstawianym temacie. Co do informacji wystarczy ze najprawdopodobniej jego nazwisko brzmi Grzeszczak bo watpie by imie bylo Bozydar do tego uzywa falszywego kobiecego profilu lub kolezanki aby uzyskac cudze dane z facebookow.

I o ile nie dzialal na twoje zlecenie Staszku bo mu moze obiecales gruszki na wierzbie i prace jakas nieistniejaca korzystajac z falszywego profilu, to wcale nie uwazam aby ta osoba byla toba. Poprostu sposob wypowiedzi tak bardzo na wzkros proletariacki okraszony tak bezsensownymi wyzwiskami ktore defacto sprawialy iz kazda neutralna osoba postronna mogla wyzywajacego uznac za pederaste nie pasuja do kogos kto od czasu do czasu potrafi myslec.

A teraz nam Staszku opowiedz ktoz tak wielki dol pod toba wykopal iz doszlo do bankructwa? To zapewne inny sposob w jaki tlumaczysz niepowodzenie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
jasta102 napisał:
Nie potrafisz się w socjalizmie rozepchac a chciałbyś wziąć udział w kapitalistycznym wyścigu szczurów
Podwójne ziemniaczki plus potrójna baranina z kapusta ruska wódka i powymadrzac się wieczorem


@jasta102: Socjalizm to miejsce gdzie rozpychaja sie ludzie po znajomosci gdzie zupelnie bez znaczenia sa ich umiejetnosci. Podczas gdy na prawdziwie wolnym rynku ludzie wybieraja uslugi najlepsze w stosunku do ceny..... ot taka drobna roznica ktora najwidoczniej ci Staszku umknela..... jak widac duzo spraw ci umknelo.... wiec tym bardziej zrozumiale sie staje czemu bankructwem sie twoje proby bycia kapitalista zakonczyly.


Czyli, ze decyduje cena lub umiejetnosci? CZy faworyzowanie jest obce kapitalizmowi? Czy w obsadzie stanowisk tez decyduja umiejetnosci? Zyjesz synku w swiecie iluzji, ale to nic dziwnego, bo o kapitalizmie informacje czerpiesz z netu bedac jednoczesnie benieficjentem systemy ktory cie karmi, a ktory jak sam wiesz nie ma z kapitalizmem wiele wspolnego.
Sytuacja przypomina mi francuskich komunistow, ktorzy krytykowali polityke FRancji korzystajac z dobrodziejstw demokracji zamiast przeniesc sie do ZSRR.

Z uwagi na to, ze nic nie potrafisz robic( procz bycia niepotzebnym urzedniczyna) w kapitalizmie zapewne czeka cie smierc glodowa. Rozumiem, ze poczynies smieszne zalozenia o zbieraniu pieniedzy i karierze rentiera w RP. Problem z pieniedzmi polega na tym, ze trzeba je zrabiac a zbierac to mozna grzyby. Ty nie masz zadnej z tych umiejetnosci.

www.scu.edu/ethics/practicing/focusareas...uction/cronyism.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Niemieckie sieci supermarketów Lidl i Kaufland otrzymały milionowe pożyczki od Banku Światowego i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju na rozwój we wschodniej części Europy, m.in. w Polsce. Politycy mówią wprost o złamaniu reguł konkurencji, a przy okazji tej informacji wrócił temat braku przestrzegania praw pracowniczych w sklepach tych sieci.

Auchan podobnie jak Lidl i Kaufland dostał dofinansowanie z Banku Światowego na inwestycje


ktory to wykonczyl jaste i jego skup zlomu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok