Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
cysiek33 napisał:
no i co gabrys pala ci zmiekla
zlodziej i damski bokser
UPAiniec potrafisz tylko dzieci i kobiety atakowac

Ponawiam:
Podaj forumowy szczurze, swoje prawdziwe nazwisko adres i aktualne zdjęcie.
Wtedy każdy na tym forum będzie wiedział, że może i masz jakieś jaja.

Jak na razie to nadal jesteś jedynie zwykłą męską szmatą, która upublicznia wszystkie inne zdjęcia i dane tylko nie swoje.

Pokaż teraz że się nie boisz tak jak Gabriel.

Podaj swój adres i zdjęcie, a nie obce ściągnięte z fejsa szmato.
Ja tobie moich danych ani też telefonu nie podam, ponieważ z szmatami i szczurami w realnym świecie nie zadaję się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Remigrant napisał:
[quote]cysiek33 napisał:
no i co gabrys pala ci zmiekla
zlodziej i damski bokser
UPAiniec potrafisz tylko dzieci i kobiety atakowac

Ponawiam:
Podaj forumowy szczurze, swoje prawdziwe nazwisko adres i aktualne zdjęcie.
Wtedy każdy na tym forum będzie wiedział, że może i masz jakieś jaja.

Jak na razie to nadal jesteś jedynie zwykłą męską szmatą, która upublicznia wszystkie inne zdjęcia i dane tylko nie swoje.

Pokaż teraz że się nie boisz tak jak Gabriel.

Podaj swój adres i zdjęcie, a nie obce ściągnięte z fejsa szmato.
Ja tobie moich danych ani też telefonu nie podam, ponieważ z szmatami i szczurami w realnym świecie nie zadaję się.



bo ty rysiek to jestes wirtualny wymysl gabriela zlodzieja

damski bokser pogromca dzieci kobiet i kotow



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
druch dryh
(druch)
Początkujący
Ja tobie moich danych ani też telefonu nie podam, ponieważ z szmatami i szczurami w realnym świecie nie zadaję się.

Czyli racje ma Cysiek ty tylko nad dziecmi i kobietami sie znecasz

A moze chciales napisac
Ja tobie moich danych ani też telefonu nie podam, ponieważ jestem tchorz i z prawdziwymi mezczyznami w realnym świecie nie zadaję się ,bo sie boje .Co innego bezbronne dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A nie prosciej by bylo jakby obie strony konfliktu opisaly wydarzenia pokolei w kolejnosci chronologicznej, a potem przedstawili dowody na poparcie swoich wersji wydarzen? Przy okazji jeszcze moga sie wypowiedziec swiadkowie wydarzen.

A gdy juz odbedzie sie powyzsza procedura odpowiednio uporzadkowana i przejrzysta to na podstawie takiej czerwonej ksiazeczki nie mao lecz Norges Lover oraz korzystajac z precedensu spraw podobnych na lovdata ogloszonych wydam bezstronny "forumowy wyrok" w sprawie

Bo jak do tej pory to jedynie zainteresowanych by mozna podciagnac pod pomowienia oraz grozby karalne.... Gdyz stwierdzen, tez i oskarzen wszelakich bardzo wiele podczas gdy konkretow i faktow w sprawie sie nie uswiadczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
jak ten zlodziej i kapus dzwonil do wlascicielki forum zeby usunela jego posty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
A nie prosciej by bylo jakby obie strony konfliktu opisaly wydarzenia pokolei w kolejnosci chronologicznej, a potem przedstawili dowody na poparcie swoich wersji wydarzen? Przy okazji jeszcze moga sie wypowiedziec swiadkowie wydarzen.

A gdy juz odbedzie sie powyzsza procedura odpowiednio uporzadkowana i przejrzysta to na podstawie takiej czerwonej ksiazeczki nie mao lecz Norges Lover oraz korzystajac z precedensu spraw podobnych na lovdata ogloszonych wydam bezstronny "forumowy wyrok" w sprawie

Bo jak do tej pory to jedynie zainteresowanych by mozna podciagnac pod pomowienia oraz grozby karalne.... Gdyz stwierdzen, tez i oskarzen wszelakich bardzo wiele podczas gdy konkretow i faktow w sprawie sie nie uswiadczy.
O czym ty piszesz?
Jaka chronologia wydarzeń, jakie dowody, jacy świadkowie?
Przecież ten chory osobnik, obraża na tym forum wszystkich i wmawia każdemu to co chce.
I żaden moderator, czy też administrator nie usuwa tą szmatę z forum, ba nawet pod administratora forum się podszywa, wymyślając durne informacje.
A może faktycznie jest podwójną szmatą i ma nieformalny dostęp do niektórych informacji ogólnie niejawnych.
Z mojej strony nie mam nic do ukrycia, wszystko jak na dłoni, jest opisane na tym forum.
Nawet jak coś zostało usunięte przez administratora to i tak można to odtworzyć, wszak w przestrzeni internetu nic nie ginie, o ile ktoś nie zniszczy totalnie serwera lub indywidualnych dysków komputerowych.
Do momentu podania swoich prawdziwych danych przez @cysiek33 ta forumowa męska szmata, jest jedynie komputerowym wymysłem, być może i administracji tego forum, dla podniesienia oglądalności poprzez klikanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Remigrant napisał:
Imperator1988 napisał:
A nie prosciej by bylo jakby obie strony konfliktu opisaly wydarzenia pokolei w kolejnosci chronologicznej, a potem przedstawili dowody na poparcie swoich wersji wydarzen? Przy okazji jeszcze moga sie wypowiedziec swiadkowie wydarzen.

A gdy juz odbedzie sie powyzsza procedura odpowiednio uporzadkowana i przejrzysta to na podstawie takiej czerwonej ksiazeczki nie mao lecz Norges Lover oraz korzystajac z precedensu spraw podobnych na lovdata ogloszonych wydam bezstronny "forumowy wyrok" w sprawie

Bo jak do tej pory to jedynie zainteresowanych by mozna podciagnac pod pomowienia oraz grozby karalne.... Gdyz stwierdzen, tez i oskarzen wszelakich bardzo wiele podczas gdy konkretow i faktow w sprawie sie nie uswiadczy.
O czym ty piszesz?
Jaka chronologia wydarzeń, jakie dowody, jacy świadkowie?
Przecież ten chory osobnik, obraża na tym forum wszystkich i wmawia każdemu to co chce.
I żaden moderator, czy też administrator nie usuwa tą szmatę z forum, ba nawet pod administratora forum się podszywa, wymyślając durne informacje.
A może faktycznie jest podwójną szmatą i ma nieformalny dostęp do niektórych informacji ogólnie niejawnych.
Z mojej strony nie mam nic do ukrycia, wszystko jak na dłoni, jest opisane na tym forum.
Nawet jak coś zostało usunięte przez administratora to i tak można to odtworzyć, wszak w przestrzeni internetu nic nie ginie, o ile ktoś nie zniszczy totalnie serwera lub indywidualnych dysków komputerowych.
Do momentu podania swoich prawdziwych danych przez @cysiek33 ta forumowa męska szmata, jest jedynie komputerowym wymysłem, być może i administracji tego forum, dla podniesienia oglądalności poprzez klikanie.


GABRIEL ZLODZIEJ O,DAMSKI BOKSER I KONFIDENT

Ludzie czasami sa jak male pieski- glosno szczekaja, bo tak naprawde nie moga Cie dosiegnac."

to tyle komentarza na twoje pomowienia zlodzieju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Remigrant: Z tego co cysiek33 pisze wynika iz oskarza ciagle Gabriela tego od wesolego kociego watku. Przy okazji uwaza iz wlasnie nim jestes czyli oskarza nadal Gabriela a nie Ryszarda. Conajwyzej mozna by to uznac za probe wmowienia iz Ryszard jest Gabrielem, lecz cos takiego ogolnie nie jest karalne poniewaz zazwyczaj czlowiek oskarzany o bycie kims innym moze latwo udowodnic iz nie jest osoba za ktora ja uwaza ktos inny.

Pod rozne paragrafy moga podlegac jedynie konsekwencje tego iz ktos konsekwetnie twierdzi iz dana osoba jest zupelnie inna osoba. Oczywiscie o ile naprawde tak jest iz ta osoba dajmy na to Ryszard nie jest przykladowo Gabrielem po zmianie imienia np. Chwilowo na forum nie dostrzeglem aby Ryszarda spotkaly jakies kwalifikujace sie konsekwencje z racji tego iz z powodu cyska33 ktos go uznal za Gabriela. Do tego nalezy wspomniec o tym iz Ryszard bedac swiadom dezinformacji cyska33 w poza slownym zaprzeczeniem nie podejmuje innych krokow aby rozwiac watpliwosci co do swojej tozsamosci.

Ogolnie tego typu zdarzenie jak wmawianie komus cudzej tozsamosci jest bardzo slabo prawnie zbadane tak jak kiedys do pewnego czasu nie karalne byly gluche telefony etc. itd. i dopiero po wprowadzeniu kolejnego paragrafu mozna bylo powstrzymac napastliwych "dzwonicieli" ktorzy potrafili wykonac w ciagu dnia ponad 50 telefonow do osoby ktora niechciala z nimi rozmawiac.

O ile by takie wmawianie tozsamosci mialo miec jakis efekt finansowy moznaby to podciagnac pod bedrageriparagrafen.

@cysiek33: Twoje okreslenia typu zlodziej w odpowiedzi na posty remigranta maja na celu opisanie osoby Gabriela a nie Ryszarda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
napisał:Ogolnie tego typu zdarzenie jak wmawianie komus cudzej tozsamosci jest bardzo slabo prawnie zbadane tak jak kiedys do pewnego czasu nie karalne byly gluche telefony etc. itd. i dopiero po wprowadzeniu kolejnego paragrafu mozna bylo powstrzymac napastliwych "dzwonicieli" ktorzy potrafili wykonac w ciagu dnia ponad 50 telefonow do osoby ktora niechciala z nimi rozmawiac.

O ile by takie wmawianie tozsamosci mialo miec jakis efekt finansowy moznaby to podciagnac pod bedrageriparagrafen.

@cysiek33: Twoje okreslenia typu zlodziej w odpowiedzi na posty remigranta maja na celu opisanie osoby Gabriela a nie Ryszarda?

Tak wiem już o tym co opisałeś, zasięgnąłem płatnej porady prawnej na ten temat tak u prawnika Polskiego jak i Norweskiego.
Niestety to co uprawia tutaj ta męska szmata, nie skutkuje niczym prawnie, nawet publikowane przez niego adresy Jazvinskiego, nie podchodzą pod żaden paragraf, ponieważ ten adres jest ogólnodostępny, a inwektywa które adresuje wszystkim którzy mu podpadli, nie podlegają ściganiu jako, że nie zostały wypowiedziane bezpośrednio do pokrzywdzonych, w obecności osób trzecich.
Polski adwokat zasugerował jedynie, bym nie był dłużny i odpłacał się podobnie w zakresie dopuszczalności prawnej. Oraz pod żadnym pozorem nie dał się wciągnąć w dobrowolne podawanie własnego aktualnego adresu lub telefonu na forach.
Dlatego mam zastrzeżony właśnie telefon, adresu nie potrafiłem jeszcze zastrzec, ponieważ w Norwegi to żmudna procedura i prawnie podejrzana, a przecież jako uzasadnienie nie podam iż nagabuje mnie jakaś forumowa szmata, chora na silny zespół natręctw.
Jeszcze byłbym oskarżony o dyskryminację i domniemanie pomówień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
tchorz i zlodzie j damski bokser gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok