Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasiłek - Norwegia

1 Post
Michał 81
(Michał 81)
Wiking
Witam, pracuje w Norwegi od listopada 2014 roku, dostałem wypowiedzenie do 31 sierpnia i chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa dostać zasiłek dla bezrobotnych. Może ktoś przerabiał taki temat i jest wstanie mi coś poradzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
Napewno dostaniesz zasiłek.Idź z papierami od szefa do swojego navu.Wysokość zasiłku zależy od kwoty zarobionej do tej pory
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Michał 81 napisał:
Witam, pracuje w Norwegi od listopada 2014 roku, dostałem wypowiedzenie do 31 sierpnia i chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa dostać zasiłek dla bezrobotnych. Może ktoś przerabiał taki temat i jest wstanie mi coś poradzić.

Jeżeli w tamtym roku w listopadzie i grudniu zarobiłeś 135 tys koron, to tak. Jeśli nie, co jest bardziej prawdopodobne, to nie dostaniesz teraz zasiłku. Możesz sie ubiegać w styczniu, ale rownież pod warunkiem, ze od stycznia do sierpnia2015 zarobiłeś minimum 1,5G lub 3G w ciagu ostatnich trzech lat. G to jest około 90 tys koron, możesz sobie sprawdzić na stronie Nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok