Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Seba856 napisał:
W poprzedniej pracy potrzebowałemTo jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.
W norwegi liczy się ciągłość wykształcenia zawodowego, równocześnie z praktyką zgodną z wykształceniem.
Czy ty, jako pracodawca budowlany, przyjął byś do pracy murarza po zawodówce, który ma jedyne doświadczenie zawodowe jako majtek na trałowcu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
Seba856 napisał:
W poprzedniej pracy potrzebowałemTo jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.
W norwegi liczy się ciągłość wykształcenia zawodowego, równocześnie z praktyką zgodną z wykształceniem.
Czy ty, jako pracodawca budowlany, przyjął byś do pracy murarza po zawodówce, który ma jedyne wieloletnie doświadczenie zawodowe, jako majtek na trałowcu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Seba856
(Seba856)
Wiking
To jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.


Pytasz a potem stwierdzasz Ciekawe... zazdrość ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
Seba856 napisał:
To jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.


Pytasz a potem stwierdzasz Ciekawe... zazdrość ?
Jaka zazdrość i o co, oraz o kogo.
Zadałem jedynie pytanie pomocnicze, ponieważ nie raczyłeś opisać swojej aktualnej sytuacji zawodowej.
Dlatego postanowiłem "pociągnąć za język", by mieć pewność w tym co odpowiem, ot tylko tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Seba856
(Seba856)
Wiking
napisał:
Seba856 napisał:
To jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.


Pytasz a potem stwierdzasz Ciekawe... zazdrość ?
Jaka zazdrość i o co, oraz o kogo.
Zadałem jedynie pytanie pomocnicze, ponieważ nie raczyłeś opisać swojej aktualnej sytuacji zawodowej.
Dlatego postanowiłem "pociągnąć za język", by mieć pewność w tym co odpowiem, ot tylko tyle.


Nikt nie pytał tylko same polskie buractwo... ze za biedny jestem, ze po cholerę mi uprawnienia, ze internetu nie mam i takie tam
Co do poprzedniej pracy w której spędziłem 2 lata. To siedziałem przy maszynie(bez fizycznego wysiłku) a uprawnienia były konieczne, nawet jak się nie jeździło wózkiem widłowym, albo suwnicą.

Jak w polskim sejmie. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Pomocy nie otrzymam.
Cześć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Seba856 napisał:
napisał:
Seba856 napisał:
To jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.


Pytasz a potem stwierdzasz Ciekawe... zazdrość ?
Jaka zazdrość i o co, oraz o kogo.
Zadałem jedynie pytanie pomocnicze, ponieważ nie raczyłeś opisać swojej aktualnej sytuacji zawodowej.
Dlatego postanowiłem "pociągnąć za język", by mieć pewność w tym co odpowiem, ot tylko tyle.


Nikt nie pytał tylko same polskie buractwo... ze za biedny jestem, ze po cholerę mi uprawnienia, ze internetu nie mam i takie tam
Co do poprzedniej pracy w której spędziłem 2 lata. To siedziałem przy maszynie(bez fizycznego wysiłku) a uprawnienia były konieczne, nawet jak się nie jeździło wózkiem widłowym, albo suwnicą.

Jak w polskim sejmie. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Pomocy nie otrzymam.
Cześć

Pomoc już otrzymałeś, komuś się chciało odpisać na twoje nieudolne roszczeniowe pytania.
Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz teksty, to może zrozumiesz w czym tkwi twój problem z "martwymi" aplikacjami.
Tu nikt nie daje nic za darmo i nie chodzi wcale o forsę lub inne suveniry.
Tu do wszystkiego trzeba dojść swoją własną i ciężką pracą.
Najlepiej zacząć już z polski, tu na miejscu, to jedynie strata czasu i pieniędzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
druch dryh
(druch)
Początkujący
Joseph napisał:
Remigrant napisał:
Seba856 napisał:
prawko A,B oraz wózki widłowe i poszukuję pracy w Norwegii.
Możesz mi wyjaśnić taką sprawę:
-po cholerę mechatronikowi uprawnienia w widlaki?


weź ty najpierw się zastanów po co niby budowlańcowi kupione w wieku 60 lat lejce ciężarowe na ukrainie?!


e tam kupil pewnie ukradl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Remigrant napisał:
Seba856 napisał:
napisał:
Seba856 napisał:
To jaki z ciebie technik mechatronik, skoro zasuwałeś w pracy jako zwykły fizol na paleciaku?
I teraz dziwisz się iż twoje CV, idzie do kosza w każdej firmie, gdzie złożyłeś aplikację.


Pytasz a potem stwierdzasz Ciekawe... zazdrość ?
Jaka zazdrość i o co, oraz o kogo.
Zadałem jedynie pytanie pomocnicze, ponieważ nie raczyłeś opisać swojej aktualnej sytuacji zawodowej.
Dlatego postanowiłem "pociągnąć za język", by mieć pewność w tym co odpowiem, ot tylko tyle.


Nikt nie pytał tylko same polskie buractwo... ze za biedny jestem, ze po cholerę mi uprawnienia, ze internetu nie mam i takie tam
Co do poprzedniej pracy w której spędziłem 2 lata. To siedziałem przy maszynie(bez fizycznego wysiłku) a uprawnienia były konieczne, nawet jak się nie jeździło wózkiem widłowym, albo suwnicą.

Jak w polskim sejmie. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Pomocy nie otrzymam.
Cześć

Pomoc już otrzymałeś, komuś się chciało odpisać na twoje nieudolne roszczeniowe pytania.
Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz teksty, to może zrozumiesz w czym tkwi twój problem z "martwymi" aplikacjami.
Tu nikt nie daje nic za darmo i nie chodzi wcale o forsę lub inne suveniry.
Tu do wszystkiego trzeba dojść swoją własną i ciężką pracą.
Najlepiej zacząć już z polski, tu na miejscu, to jedynie strata czasu i pieniędzy.


jaki mundry a sam siedzial na zasilko po 9 miesiecy w roku i szukal pracy za miske ryzu i barlogu w garazu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok