Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca Trondheim - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
Piotr Macoch
(madmax75)
Wiking
Czy może mi jakaś dobra dusza z Trondheim podać namiary na najbardziej wiarygodne agencje pracy z Trondheim pomijając Adecco hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
madmax75 napisał:
Czy może mi jakaś dobra dusza z Trondheim podać namiary na najbardziej wiarygodne agencje pracy z Trondheim pomijając Adecco hehehehe
-----------------------------------
Generalnie nie ma pracy..hehehehe.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Macoch
(madmax75)
Wiking
No to super hehehehe w Bergen mamy ten sam problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
a jaka branza ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Macoch
(madmax75)
Wiking
Zabudowa jachtów, montaż kadłubów, naprawy łodzi bądź w ostateczności budowlanka-stolarz bądź monter fasad aluminowo-szklanych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
madmax75 napisał:
Zabudowa jachtów, montaż kadłubów, naprawy łodzi bądź w ostateczności budowlanka-stolarz bądź monter fasad aluminowo-szklanych
Agencji nie znam ale mam pytanie, dlaczego chcesz pośrednika ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Macoch
(madmax75)
Wiking
Posrednik to nie jest wymóg bardziej bym się cieszył z pracy bez pośredników ale wiem z doświadczenia że jest o wiele trudniej znaleźć pracę bezpośrednio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Agencji nie znam ale mam pytanie, dlaczego chcesz pośrednika ?

Joanno bez jezyka tylko posredniak albo praca na fascie za 160 kr na h w firmie 'norweskiej' tylko w nazwie

np. chcesz isc pracowac do Tine to zaczynasz od Manpowera. Malo kto kogokolwiek zatrudnia bezposrednio odrazu gdyz to sie nie oplaca finansowo

co do jachtow to nie wiem ale wiem ze bez norweskiego to kiepa, sprubuj sie przejsc po firmach i popytaj. co do montera to z agencji wpisz sobie w googlach ' trondheim bemanning', mozesz dodac slowka 'bygg' czy 'fasademontør'...pokombinuj. przejrzyj co jest, pojdz , daj cv, pogadaj. Tylko przed pojsciem zarejestruj sie na ich stronie w zakladce register cv gdyz oni lubia zbywac ludzi tym okresleniem a jak to zrobisz to bedzie...eeee...i zacznie sie rozmowa

Mozesz tez jeszcze wziac strone gulesider.no , to jest tzw. norweska panorama firm, wpisac tam slowa j.w i wyskocza ci firmy. Pokombinuj z jachtami z firm, znajdziesz np 50 pochodz, daj Cv, pogadaj

Najwazniejsze nie zniechecaj sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Macoch
(madmax75)
Wiking
Dzięki za podpowiedzi. Wszystko ok nie licząc chodzenia po firmach bo jak narazie to mieszkam w Bergen pracuje ale jak to się potocznie mówi dupy nie urywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok