Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

380 Postów
Stały Bywalec
to moze masz wyciag z konta DWUCYFROWYchociaz
a zgodnie z obietnica tego twojego belkotu nie czytam ja nie jestem jasta zeby sie podniecac twoja sraczka oralna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
odurodzeniadumny napisał:
to moze masz wyciag z konta DWUCYFROWYchociaz
a zgodnie z obietnica tego twojego belkotu nie czytam ja nie jestem jasta zeby sie podniecac twoja sraczka oralna


Przeciez juz sie podniecasz - wiec sobie przeczysz, ale cala twoja dotychczasowa historia to urojenia.

W dobie programow graficznych, mozna pokazac, ze mam setki milionow, pytanie tylko czemu ma to sluzyc?
Zamkniesz wtedy ryj? przestaniesz pisac? - nie, takiej mendzie nie potrzeba pretekstu, tylko audytorium, bo jest patologicznie uzalezniona od klamstw.
Gdyby teraz zbanowali twoj IP to jutro bys sie znalazl w zakladzie zamknietym

Jestes tylko smiesznym pajacem na gumce. Wiekszosc tu piszacych ma o tobie wyrobione zdanie. Ale ty jak wampisz karmisz sie krwia nowych, takich, ktorzy jeszcze cie nie strzelili.
Potem sie na tobie poznaja i gra zaczyna sie od nowa.

Dla mnie to zabawa, dla ciebie walka o zycie.

Proponuje maly sprawdziac, tak jak ty zadałeś papierow z konta.
Moze obaj przestaniemy pisac do nowego roku? Zobaczymy czy wytrzymasz czy tez jestes chory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Moja Norge
(Moja Norge)
Wiking
Panowie, jestem nowy na forum i nie chcę wchodzić w jakiekolwiek spory za to chcę podziękować tym którzy odniesienie się do mojego tematu. Czy moglibyśmy do niego wrócić?

Dla przypomnienia zacytuje się i ostatnią kwestię:

Moja Norge napisał:
Dzięki za info. Rozumie że na początek pewnie zapłacę jakieś "frycowe". Pewnie mniejsza stawka, gorsza praca itd. Co do pracy na czarno to problem z nią jest też taki, że jak ją już skończę (i dostanę wynagrodzenie) to papierów mi i tak nie wystawią bo to przecież praca na czarno czyli zwykła fucha... więc koło się chyba zamyka...

OKi W takim razie ma ktoś propozycję jak zacząć? Jak się zaczepić w pracy, aby takie papiery potwierdzające kwalifikacje i dokumentujące doświadczenia zdobyć?

Przecież wielu z Was jakoś zaczynało w Norwegii. Trudno jest mi uwierzyć, że 70 tysięcy Polaków którzy przebywają obecnie w Norwegii pojechało tam z kierunkowym wykształceniem w danej branży i pięcioletnim udokumentowanym doświadczeniem w tej samej branży co się uczyli i jeszcze ze znajomością trzech języków perfekt... Do tego czy wszyscy z Was pracują w swoich wyuczonych w Polsce zawodach? Jakoś musieliście przecież zacząć? Czy to tylko były znajomości ze swoimi szefami albo kolegami szefów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
www.ir.katowice.pl/web2/?id=26

Zalatw sobie lipne swiadectwo pracy, najlepiej z firmy, ktora juz upadla( 3 letnie)
Udaj sie do cechu lub do ZDZ w swoim regionie. Pokaz zaswiadczenie z pracy, przystap do egzaminu. 1 dzien praktyka, 1 dzien teoria. Zaplacisz, naucz sie teorii, malowac i szpachlowac podobno potrafisz.

Jak zdasz to za ok 1 miech masz dyplom czeladniczy. Swiadectwo pracy juz sobie ogarnales wiec masz 3 lata praktyki i dyplom czeladnika. Dokumenty przetlumacz, wyslij do agencji i sam tez szukaj.

Temat sprzedany od jednego mojego pracownika Przyznal sie jak to zrobil juz po kilku latach pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
wsteczniak napisał:
www.ir.katowice.pl/web2/?id=26

Zalatw sobie lipne swiadectwo pracy, najlepiej z firmy, ktora juz upadla( 3 letnie)
Udaj sie do cechu lub do ZDZ w swoim regionie. Pokaz zaswiadczenie z pracy, przystap do egzaminu. 1 dzien praktyka, 1 dzien teoria. Zaplacisz, naucz sie teorii, malowac i szpachlowac podobno potrafisz.

Jak zdasz to za ok 1 miech masz dyplom czeladniczy. Swiadectwo pracy juz sobie ogarnales wiec masz 3 lata praktyki i dyplom czeladnika. Dokumenty przetlumacz, wyslij do agencji i sam tez szukaj.

Temat sprzedany od jednego mojego pracownika Przyznal sie jak to zrobil juz po kilku latach pracy.
TE BEZSENSEN DAWAJ SCnBY Z BUISNORGE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
TE BEZSENSEN DAWAJ SCAny Z BUISNORGE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
TE BEZSENSEN DAWAJ SCAY NZ BUISNORGE
LACHOCIONGU
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok