Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sierpniowa transza wypłat zwrotu podatku-kto sprawdził altinn.no? - Norwegia

Czytali temat:
25 Postów
Kuba Buba
(ElMagiko)
Wiking
Taka luźna propozycja dyskusji, bo temat zwrotów ze skatte jest na fali zawsze

Odnosząc się do roku ubiegłego, czyli zwrot za rok podatkowy 2013... Rok temu dostałem na altinn wiadomość o zwrocie podatku za 2013. Było to dokładnie 29 lipca 2014o 17:16. bodajże 30 lipca dostałem sms ze skatte aby sprawdzić sobie na altinn pdf z kwotą zwrotu.

Dzisiaj (28.07.2014 wieczorem) przypadkiem mój Kolega sprawdził Swój altinn i o 13:40 miał wiadomość o zwrocie. Członek Jego rodziny również, ta sama godzina. Przelew w takim wypadku zapewne dotrze do 6 sierpnia, tylko pogratulować.
Także spodziewam się zwrotu, wiadomo, kasa się przyda, ale ja, niestety, takiej wiadomości nie otrzymałem.
Pytanie, ktoś z Was już także taką wiadomość dostał? Czy mogę liczyć, że jutro czy pojutrze bedą spływać nowe powiadomienia, czy wszystko na sierpień idzie hurtowo na raz? Albo ktoś może potwierdzić termin wiadomości z zeszłego roku, o ile otrzymał zwrot właśnie w sierpniu 2014? Jaka data i godzina?

Jak nie jutro-pojutrze, to niestety, październik 15, lipa, ale trudno, trzeba będzie poczekać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
dluzej bedziesz mial i pozniej wydasz hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Kuba Buba
(ElMagiko)
Wiking
Aha, a to super
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok