Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy kierowca CE-pytania. - Norwegia

20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Szukam pracy jako kierowca CE (21 lat doświadczenia),mieszkam w Oslo,to ma byc moja pierwsza praca w Norwegii i teraz pytania: czy wiecie/znacie firmy,gdzie można próbowac dostac sie lub chocby zlożyc papiery? Oprócz agencji pracy-bo tam już jestem zarejestrowany.
Może podpowiecie jakieś adresy,a może tam gdzie pracujecie są jakieś przyjecia?
Bede bardzo wdzieczny za pomoc i wskazówki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
...a jezyk ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
finn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
...wejdz tez na strone nav
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Dzieki Panowie za odzew. Angielski komunikatywny,norweskiego sie ucze.
Przeglądalem już nav i finn,znalazlem kilka ofert na które wyslalem aplikacje.
Jednak jeszcze popróbowalbym coś bezpośrednio w firmach transportowych,może ktoś wie jakiś adres,może w którejś firmie pracują Polacy i by bylo latwiej sie dostac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
grzegorzEZG najlepiej wybrać się na jakiś duży parking w okolicy gdzie stoją kierowcy ciężarówek i tam popytać zapewniam cię że się uda lub firma kuhen-negal lub coś takiego widzę ich od groma na granicy i syn mi mówił że pracuje tam dużo polaków siedzibę mają w Oslo obok segregowni śmieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Dzieki Grzegorz-moje poszukiwania pracy trwają. A propos Kuehne&Nagel - za sortownią śmieci jest ich headquaters na Norwegie,bylem tam,ale nie dowiedzialem sie gdzie mają swoje centrum logistyczne lub magazyny-wie ktoś coś?
Jeszcze mam pytanie w kwestii Bringa-wie ktoś gdzie można iśc z papierami? Do headquaters w centrum Oslo? Wiem tylko,że przewozy dlugodystansowe opanowali Slowacy,a praca w slowackiej firmie jest na podobnych warunkach placowych jak w PL,wiec szalu nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok