Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

380 Postów
Stały Bywalec
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
jasta102 napisał:
my z Polską się nie tolerujemy nawzajem to fakt
ale polskość, czyli kurewstwo będę gnębił z całych sił


cos ci to gnebienie kurestwa nie wychodzi - raczej bronisz kurewstwa

a Polska za co cie nietoleruje - ty tez ja okradles ?


polskie nazwisko tez ukradles w Ameryce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(PanPL)
Wiking
Milo bylo by zobaczyc prawidlowa odpowoedz na prawidlowe pytanie. Niestety nie Jestesmy zbyt wksztalconymi ludzmi by wypowiadac sie w jakich kolwiek tematach. Ale wiem ze jak wyrobiles 3g to nalezy Ci sie zasilek. Nie bedzie on wielki ale minimalny w norwegi a w Polsce duzo sie rozni Miales krotki czas przepracowany wiec nie przyznajac Ci wiecej Niz na rok. Jak Wgl przyznaja bo nie przepracowales wiecej niz 2 lata w norwegi. Musze poczytac na stronie nav-u wiecej na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Prawo do zasiłku przepada jak się go nie wykorzysta w odpowiednim czasie. To nie tak że po klikunastu - kilkudziesięciu miesiącach komuś się przypomni że jednak by chciał skorzystać i przyznają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Ani Sebek, ani P.H. nie maja racji.
Zasiłek w Norwegii nie jest przyznawany na podstawie ilości przepracowanych miesięcy czy lat, ale na podstawie wypracowanego dochodu z poprzedniego roku 1,5 G lub z trzech ostatnich lat 3G.
Przepisy zmieniły sie juz dwa lata temu i teraz wystarczy przepracować zaledwie jeden dzień aby dostac dagpenger. Trzeba tylko mieć wypracowane odpowiednie grunnbeløpet z jakiegoś kraju EØS lub z Norwegii.
Jeśli ktoś wypracował 1,5 G to dostanie zasiłek na 52 tygodnie, a jeżeli odpowiednio więcej to na 104 tygodnie.
Prawo do zasiłku nie przepada. Mozna sie ubiegać kiedy sie chce. Ktoś mógł np. żyć z oszczędności albo chciał zwiedzać i sobie podróżował - to dotyczy osób z obywatelstwem norweskim lub posiadających pobyt stały. Każdy inny musi przepracować 1 dzień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Celem prawdziwego Polaka immigranta nie jest osiągnięcie dochodu 1,5 G lub 3 G lecz PUNKTU. G. Najlepiej w Hilton...hotel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
jasta102 napisał:
my z Polską się nie tolerujemy nawzajem to fakt
ale polskość, czyli kurewstwo będę gnębił z całych sił


cos ci to gnebienie kurestwa nie wychodzi - raczej bronisz kurewstwa

a Polska za co cie nietoleruje - ty tez ja okradles ?


polskie nazwisko tez ukradles w Ameryce


homo erectus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Przychodzi do klasy nowy nauczyciel.
- Nazywam się Arsenij Pietrowicz, jestem banderowcem. Dzieci, po kolei przedstawiajcie się tak samo jak ja.
- Nazywam się Oleg, jestem banderowcem.
- Nazywam się Irina, jestem banderówką.
- Nazywam się Witalik, jestem banderowcem.
- Nazywam się Wowoczka, jestem separatystą.
- Wowoczka, dlaczego jesteś separatystą!?!
- Moja mama jest separatystką, mój tata jest separatystą, moi przyjaciele są separatystami, więc ja także jestem separatystą.
- Wowoczka, a jeśli by twoja mama była by prostytutką, twój tata - pedofilem, siostra - dziwką, brat - ćpunem, a przyjaciele - pedałami, to kim byś był wtedy?
- Właśnie wtedy byłbym banderowcem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
odurodzeniadumnyzpochodze napisał:
jasta102 napisał:
my z Polską się nie tolerujemy nawzajem to fakt
ale polskość, czyli kurewstwo będę gnębił z całych sił


cos ci to gnebienie kurestwa nie wychodzi - raczej bronisz kurewstwa

a Polska za co cie nietoleruje - ty tez ja okradles ?


polskie nazwisko tez ukradles w Ameryce


homo erectus


jasta !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Ale PO co robić jak można nie robić? Przez POlskie cwaniactwo w Niemczech żeby dostać zasiłek trzeba udowodnić "okres zatrudnienia" przez min. 24 miesiące w ciągu ostatnich 30 miesięcy i przerwy w zatrudnieniu nie mogą być dłuższe niż maksymalnie 30 dni. Zasiłek "na wschodzie" max. 2138 € miesięcznie (wolne od podatku) na "za chodzie" 2300 € miesięcznie + "benefity" jak ktoś zna język i jest rozgarnięty ewentualnie "nie rozjebał" wszystkiego i stać go na adwokata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok