Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

konto,karta,prowizja - Norwegia

1 Post
Ewa Wym
(Ewulaa123)
Wiking
Chciałam zapytać czy wyciągnięcie w polskim bankomacie pieniędzy z norweskiego konta za pomocą norweskiej karty się opłaca..ile wynosi prowizja? mam konto w Sparebanku. Zrobiłabym to inaczej,ale nie moge dokonac przelewu. nie wychodzi mi cos
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(PiotrMastalerz)
Wiking
czesto wyciagam w pl z norweskiej karty i roznicy rzczej nie zauwazylem wiec bez strachu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Ewulaa123 napisał:
Chciałam zapytać czy wyciągnięcie w polskim bankomacie pieniędzy z norweskiego konta za pomocą norweskiej karty się opłaca..ile wynosi prowizja? mam konto w Sparebanku. Zrobiłabym to inaczej,ale nie moge dokonac przelewu. nie wychodzi mi cosPrzy wypłatach w granicach 3-tys. złotych. prowizja standardowa, tylko gdy wybija przeliczniki to lepiej wybrać Złoty, nie NOK.
Najlepiej jednak jest forsy nie wybierać, tylko płacić wszędzie gdzie się da kartą.
Co zaś do samego przelewu na polskie konto, to najpierw musisz takie konto zarejestrować w specjalnej zakładce na stronie, dopiero wtedy będzie się już wyświetlać poprawnie zrealizowana pozycja.
Nie wiem w jakim języku masz stronę, po polsku , norwesku czy angielsku.
Jednak mogę pomóc tu na forum jak byś chciała.
To bardzo prosta procedura, jednak potrzebna jest pełna nazwa banku, adres, IBAN i SWIFT.
Tu masz stronę gdzie to poprawnie można znaleźć :
www.swift-iban.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Sposób jest prosty. Zrob przelew z transfer24.eu na polskie konto. Prowizja niewielka przelew w ten sam dzien lub jak wyslesz po poludniu to na nastepny dzien bedzie na koncie w Polsce i wtedy mozesz sobie wyplacic za darmo z polskiego rachunku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok