Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SZUKAMY POMOCY - Norwegia

4 Posty
john doe
(fireblood)
Wiking
Witam Wszystkich serdecznie poszukujemy z żoną pracy,obecnie mieszkamy w Brukseli pracowaliśmy przy sprzątaniu apartamentów hotelowych.Szukamy pracy przy sprzątaniu lub jakiejkolwiek innej chcemy wyjechać z tąd właśnie do Norwegii.Wiem że takich jak my jest tysiące ale gdyby ktoś z Was miał poważne propozycje proszę o kontakt.Jesteśmy dorosłymi,poważnymi ludzmi bez nałogów jesteśmy dyspozycyjni możemy pracować przez wszystkie dni tygodnia jesteśmy gotowi na natychmiastową przeprowadzkę do Norwegii.Jeśli ktoś z pracodawców miałby dla nas pracę proszę o kontakt(poważne propozycje)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 46  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
fireblood napisał:
Witam Wszystkich serdecznie poszukujemy z żoną pracy,obecnie mieszkamy w Brukseli pracowaliśmy przy sprzątaniu apartamentów hotelowych.Szukamy pracy przy sprzątaniu lub jakiejkolwiek innej chcemy wyjechać z tąd właśnie do Norwegii.Wiem że takich jak my jest tysiące ale gdyby ktoś z Was miał poważne propozycje proszę o kontakt.Jesteśmy dorosłymi,poważnymi ludzmi bez nałogów jesteśmy dyspozycyjni możemy pracować przez wszystkie dni tygodnia jesteśmy gotowi na natychmiastową przeprowadzkę do Norwegii.Jeśli ktoś z pracodawców miałby dla nas pracę proszę o kontakt(poważne propozycje)

Nie wpier..laj sie kolego, tu jest kolejka! Mowisz cos po norsku? Jak nie to idz wpierwej na kurs! Ja tu bylem wczesniej i mam wiecej kursow- wiec zegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
john doe
(fireblood)
Wiking
Kolejkę to możesz zająć sobie w sklepie,a na kursy musisz owszem iść- poprawnej Polszczyzny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
fireblood napisał:
Kolejkę to możesz zająć sobie w sklepie,a na kursy musisz owszem iść- poprawnej Polszczyzny

Ooo, widze, zes jest wyksztalciuch, pewnie glosowales na komorowskiego!!
A teraz wbij sobie do glowy kolego, ze zeby dostac robote, to trza tu byc na miejscu a nie z jakiejs belgii czy innego ustrojstwa pisac. Pewnie juz tam ci sie pali grunt pod tak zwanymi nogami to chcesz nawiac i narobic gnoju w Norwegii.
My tu takich nie potrzebujemy!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 185  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
john doe
(fireblood)
Wiking
Jeśli nie masz nic do powiedzenia nie pisz nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A dlaczego wyjechac "z tam tad" czyli Belgii do Norwegii? Czyzby opowiesci o zarobkach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
fireblood napisał:
Jeśli nie masz nic do powiedzenia nie pisz nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz

Nie znam cie i poznac nie zamierzam, ale dosc spojrzec na ciebie by widziec, ze musiales narobic w belgii problemow, bo kto ucieka jak ma robote? Nie twierdze, ze to cos powaznego, ale jak sie przyznasz to moze ktos chetniej ci pomoze. Inaczej bendom sie obawiac ze i tu cos nawywijasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iza Paś
(izapas)
Wiking
Koleś, ale jesteś ŻAŁOSNY ! Właśnie za "takich" polaków jest mi wstyd. Kto Ci dał prawo oceniać, kogo tu potrzebujemy, a kogo nie. Oby takich eksponatów jak ty [nie bez powodu z małej lterki ;-) ] było tutaj mniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iza Paś
(izapas)
Wiking
Prezydent_elekt napisał:
fireblood napisał:
Jeśli nie masz nic do powiedzenia nie pisz nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz

Nie znam cie i poznac nie zamierzam, ale dosc spojrzec na ciebie by widziec, ze musiales narobic w belgii problemow, bo kto ucieka jak ma robote? Nie twierdze, ze to cos powaznego, ale jak sie przyznasz to moze ktos chetniej ci pomoze. Inaczej bendom sie obawiac ze i tu cos nawywijasz



Koleś, ale jesteś ŻAŁOSNY ! Właśnie za "takich" polaków jest mi wstyd. Kto Ci dał prawo oceniać, kogo tu potrzebujemy, a kogo nie. Oby takich eksponatów jak ty [nie bez powodu z małej lterki ;-) ] było tutaj mniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
izapas napisał:
Prezydent_elekt napisał:
fireblood napisał:
Jeśli nie masz nic do powiedzenia nie pisz nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz

Nie znam cie i poznac nie zamierzam, ale dosc spojrzec na ciebie by widziec, ze musiales narobic w belgii problemow, bo kto ucieka jak ma robote? Nie twierdze, ze to cos powaznego, ale jak sie przyznasz to moze ktos chetniej ci pomoze. Inaczej bendom sie obawiac ze i tu cos nawywijasz



Koleś, ale jesteś ŻAŁOSNY ! Właśnie za "takich" polaków jest mi wstyd. Kto Ci dał prawo oceniać, kogo tu potrzebujemy, a kogo nie. Oby takich eksponatów jak ty [nie bez powodu z małej lterki ;-) ] było tutaj mniej.


To ja taki rewers - a kto mi zabronil oceniac? I czy do oceny po pozorach petrzebne pozwolenie?
Widze, ze sama stosujesz to z czego robisz zarzut. Chetnie mnie ocenilas.
Szkoda mojego czasu na ciebie. Wazne by takich jak "ty" bylo tu wiecej prawda?
"Pieklo to inni"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok