Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
najbardziej to ja bym chciał Żydem zostać, ale jak to zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
DorHan napisał:
Prezydent_elekt napisał:
DorHan napisał:
Kam60022 napisał:
A co ci to da? Myślisz, ze jak przyjmiesz obce obywatelstwo to z marszu zostaniesz bogaczem? Tu nie chodzi o obywatelstwo tylko co potrafisz i do czego jesteś zdolny.

O???
A ja chcialam sie starac o obywatelstwo Arabii Saudyjskiej.
Slyszalam, ze tam bogate ludzie mieszkaja. A ja tak bardzo chcialabym byc i bogata i piekna.


Pewnie za socjal z tamtond to bys sobie mogla jakie szato w F - nie mylic z winem - zakupic czy jak..


Oj Antos, tom sie zamarzyla tera.
La petit szato to moje marzenie od lat wielu. Co najmniej od dwoch albo i trzech.
A i szate tez bym se kupic mogla we F. Oni tam wyboru maja w brody.


Oj dziewczyno, nawet w marzeniach trzeba byc "realistycznym" ! W arabii saudyjskiej, to moglabys dostac ......... ale z 1000 batow za samo zabranie glosu, no moze by ci i dano namiot na glowe, zebys sie przyodziala przyzwoicie. Ty sobie lepiej pomarz, zeby twoj facet przyjal to obywatelstwo....... albo sobie i z takim marzeniem daj spokoj, bo chlopu sie jeszcze w glowie przewroci i po co ci to ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
jasta102 napisał:
najbardziej to ja bym chciał Żydem zostać, ale jak to zrobić?

Hmmmmm, znajdz zydowke, ktora cie zaadoptuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Makaryna napisał:
jasta102 napisał:
najbardziej to ja bym chciał Żydem zostać, ale jak to zrobić?

Hmmmmm, znajdz zydowke, ktora cie zaadoptuje


To nie przejdzie, to musi byc matka naturalna.
Z nozem do tapet tez nie kombinuj, bo mozesz wyjsc na araba...

Najprosciej, najpewniej, najszybciej, najtaniej i PROFESJONALNIE, to napisz na forum, na przyklad, ze najwieksza zaleta Prezesa Tysiaclecia jest to, ze jak w nocy spi, to chrapaniem zony nie budzi.

W dziesiec minut zostaniesz nie tylko zydem, ale masz tez w tilbudzie dodatkowo masona.
UWAGA, Mozliwe skutki uboczne.
Moze sie jednak okazac, ze zostaniesz Ruskiem. Jest takie ryzyko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Żydem możesz zostać z matuli Żydówki. Lub przyjmując wiarę żydowską. Tak że jak jesteś gotowy dać se ściąć kawałek skórki z pena to no problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Czy tytuł ruskiego Żyda komunisty nadany w Polsce jest uznawany i honorowany w Izraelu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
jasta102 napisał:
Czy tytuł ruskiego Żyda komunisty nadany w Polsce jest uznawany i honorowany w Izraelu?
spytaj sie dziadka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok