Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie biuro tłumaczeń polecacie? - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Zuzanna Zak
(zuza1976)
Wiking
Witajcie, mam problem z przetłumaczeniem swojego życiorysu na język angielski. Może znacie jakieś solidne biuro tłumaczeń? Polećcie proszę bo czas goni Z góry wielkie dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Jeśli chcesz i szukasz pracy w Norwegii to lepszym rozwiązaniem będzie CV po norwesku. Dzięki temu masz dwa razy większe szanse na znalezienie pracy w tym kraju. Na co dzień zajmuję się korektą i tłumaczeniem CV. Wystarczy, że wyślesz CV po polsku, a ja dostosuję je wymogów norweskich pracodawców. Zapraszam do kontaktu: tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
1 Post
Michał Kowal
(michalkowal)
Wiking
Cześć,

ja kiedyś tłumaczyłem swoje CV na język norweski. Bardzo szybko wszystko poszło, bo jak zleciłem ok. godziny 17 to na drugi dzień miałem rano juz na skrzynce. Zaplacilem z góry, dokladnie mi wyliczyli ile i nie było niespodzianek co do ceny. Jakość - SUPER. Mysle ze na angielski tez dadzą sobie radę. A ja korzystalem z www.mojanorwegia.pl/tlumacz-norwesko-polski Ale są też inne firmy, nie potrafię sie wypowiedzieć co do ich pracy, ale ja bym Ci polecał to biuro
Michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Natalia 000
(malami000)
Wiking
Również mogę polecić biuro Multinor. Parę razy korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona, tłumaczenia wykonują szybko i porządnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Doradca MultiNOR
(doradcamultinor)
Nowicjusz
zuza1976 napisał:
Witajcie, mam problem z przetłumaczeniem swojego życiorysu na język angielski. Może znacie jakieś solidne biuro tłumaczeń? Polećcie proszę bo czas goni Z góry wielkie dzięki.

Sugerujemy przetłumaczenie CV na język norweski. Najszybciej można zlecić taką usługę tutaj:
www.mojanorwegia.pl/tlumacz-norwesko-polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MulitNOR! Niegdy nie uzywalem, ale duzo reklam maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Marcin Winiarski
(MarcinWiniarski)
Wiking
KarolinaMichalska napisał:
Biuro tłumaczeń B&S z Gdańska. Przetłumaczą na angielski i norweski i na jaki chcesz. Można wszystko załatwić zdalnie- mailem albo zwykłą pocztą.

Dzięki, potrzebowałem pomocy szybko, napisałem do nich i błyskawiczny kontakt. Już mi się podobają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
4 Posty
karawalecka
(karawalecka)
Wiking
Jakiego tłumacza możecie polecić w Bergen?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok