0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
-MultiNOR
2c9bb1e020b07210eab262fc80c33e4b

ADECCO OPINIE - Norwegia

11 Postów
wydra wydra
(wydra)
Czy korzystał ktoś z zatrudnienia w Norwegii przez agencję pracy ADECCO? Macie jakieś zdanie, opinie?
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1095 Postów
sM M
(SENTEX)
wydra napisał:
Czy korzystał ktoś z zatrudnienia w Norwegii przez agencję pracy ADECCO? Macie jakieś zdanie, opinie?
ja nie mialem z nimy problemow ale to bylo inne adecco 6 lat temu...... a co do becnego nie wiem lecz moja zona pracowala przez norweskie adecco i bylo ok ale wiadomo to nie to samo co to polskie --
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

()
Polskie Adecco, to jedna wielka ściema, wysyłają na jakieś tygodniowe szkolenia za które biorą kasę z Unii i obiecują ze po tym szkoleniu jest wyjazd....szkoda ze nie mówią kiedy, bo ludzie czekali po kilka miesięcy.......
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2921 Postów
Jon Doe
(Joseph)
wydra napisał:

Dają kontrakt i są wyplacalni, a to na jakich ludzi trafisz w biurze to loteria raz normalni raz nie. Na początek może być.

Adecco Polska i Adecco Norge to dwie różne firmy. Ci z PL tylko rekrutuja dla tych z NO.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
wydra wydra
(wydra)
Pracuje aktualnie za ich pośrednictwem w polsce i chce wiedzieć czy warto szukać pracy za ich pośrednictwem w norwegii.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

2c9bb1e020b07210eab262fc80c33e4b

Bliżej nas