Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wywóz kasy z norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Michał Michał mikro80 (822 niezalogowanych)
2 Posty
karol grzeskowiak
(fajura1)
Wiking
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odp

Na czarno to mozesz nawet bańkę..ale po mleku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
karol grzeskowiak
(fajura1)
Wiking
ale tak na serio pytam czy moge wziasc 25 przewieść czy beda sie czepiac jak na czarnucha??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odp

Zebys mogl je przewiezc, to musisz je najpierw wyprac
Najlepiej pusc na gotowanie,...... Dodaj troche chloru, to sie wybiela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odpNamierzą cie jak będziesz pisał na forum Na lotnisku będą czekali na ciebie oszuści podmienią ci na fałszywki ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
gorol1608 napisał:
fajura1 napisał:
witam mam do was pytanie odnośnie pieniędzy. wyjeżdzam w przyszyn miesiacu do polski i czytam na forah ze mozna przewiesc 25 tys koron?? to znaczy ze mogę przewieź tyle pracując legalnie?? a w takim razie ile mogę przewieść pracująć na czarno?? a jezeli bym przewoził wiecej to jakie kary są jak mnie celnicy chwyca?? dzieki za szybką odpNamierzą cie jak będziesz pisał na forum Na lotnisku będą czekali na ciebie oszuści podmienią ci na fałszywki ???


Poznasz ich po zielonych dresach z bialymi paskami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
fajura1 napisał:
ale tak na serio pytam czy moge wziasc 25 przewieść czy beda sie czepiac jak na czarnucha??
w filmie "kingsajz" Kwintek i Kramerko wraz z Olem szli do Szuflandii >>na Malucha<<....
a Ty sie obawiasz na czarnucha?? moze spraw sobie lepszy outfit to pojdzie bez strachu.....

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok