kupno samochodu - Norwegia

26 Postów
Aneta Teresa
(Annette)
Wiking
jestem od niedawna w Norwegii i nie pracuję ale potrzebny mi samochód, czy mogę kupić tutaj auto i zarejestrować na siebie jeśli tak to jakie są niezbędne formalności
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
17603 Posty

(Konto zablokowane)
Maniak
1. zapłać sprzedającemu
2. zapłać fakturę za przerejestrowanie
3. wykup ubezpieczenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Aneta Teresa
(Annette)
Wiking
to podstawa mialam na mysli raczej czy potrzebuje do kupna samochodu numeru personalnego, pozwolenia na prace czy czegos takiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
8991 Postów
Maniak
Annette napisał:
to podstawa mialam na mysli raczej czy potrzebuje do kupna samochodu numeru personalnego, pozwolenia na prace czy czegos takiegoPrzede wszystkim Musisz mieć stały adres , ewentualnie inny taki adres , na który będzie przychodzić cała korespondencja , związana z użytkowaniem auta .
Jeżeli będziesz za całą transakcję płacić gotówką , to konto nie jest potrzebne , jednak wskazane . Dlatego , że w Norge , Karta bankomatowa za zdjęciem , traktowana jest jak Swoisty Dowód Osobisty .
Jeżeli będziesz kupować auto w salonie , to musisz sprawdzić czy przyjmą całą gotówkę , nie wszystkie salony to praktykują .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damian xxx
(Majek85)
Wiking
Czy do zakupu auta wystarczy:
1. Tymczasowy nr personalny
2. adres korenspondencyjny (nie zameldowania)
3. gotówka

Czy w umowie kupna są jakieś inne pola obowiązkowe, które mogą uniemożliwość poprawne spisanie umowy na obcokrajowca bez stałeo meldunku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj

Pożyczka w Norwegii
Porównaj bezpłatnie oferty pożyczek w norweskich bankach
Po polsku
Na dowolny cel (nawet w Polsce)
Okres spłaty:
Kwota: 150 000 kr
5 000 kr
500 000 kr
Zostaw nr telefonu - otrzymaj bezpłatne porównanie ofert!
Zamów rozmowę
Reklama
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65.000 kr. over 5 år, etablering 950,-, Totalt: 92.354 kr.

Bliżej nas