Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy moge pracowac na zwolnieniu lekarskim? - Norwegia

8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
Wita mam pytanie mam chorobowe na trzy dni ale juz czuje sie ok i mam takie pytanie czy moge isc do pracy na ostatni dzien chorobowego bo firma jest bardzo wporzadku dla mnie i ja tez chce byc dzieki za odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
Siedź i nie marudź ! Znasz te przysłowie o nadgorliwości ? Czuje ze to jakiś hejt ehh . 3 dni to Trzy dni to Ty masz co 16 dni do wzięcia . Jesteś w Norwegii to zachowuj sie jak Norwedzy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
napisał:
Siedź i nie marudź ! Znasz te przysłowie o nadgorliwości ? Czuje ze to jakiś hejt ehh . 3 dni to Trzy dni to Ty masz co 16 dni do wzięcia . Jesteś w Norwegii to zachowuj sie jak Norwedzy .

No w sumie racja nie bede tutaj robił Polski ale slyszalem ze chorobowe wyplacaja pózniej nawed do 3 miesiecy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
Chorujesz . Dokładnie się wylecz , Jdz do pracy wpełni zdrów . Życzę dużo zdrowia i może się nie wychylaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zależy co masz napisane na zwolnieniu
bez zgody lekarza nie można podjąć pracy w niektórych przypadkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
Dzieki wszystkim zostaje w domu skoro sie nalezy to sie nalezy, i tak na mnie juz wystarczajaco zarobili, ps moja nadgorliwosc wynika z tego ze jest to agencja, dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
napisał:
Siedź i nie marudź ! Znasz te przysłowie o nadgorliwości ? Czuje ze to jakiś hejt ehh . 3 dni to Trzy dni to Ty masz co 16 dni do wzięcia . Jesteś w Norwegii to zachowuj sie jak Norwedzy .

Ciekawe. W mojej firmie, gdzie pracuje 128 osob, egenmelding jest wykorzystywany w 10-12 procent w ciagu roku. Pracuje w niej tylko 1 Polak, ale on jakis dziwny jest Za to ty prawdziwym Polakiem jestes. Nic dziwnego ze w kraju jest jak jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rafal stoklosa
(rafikstoklosa)
Wiking
crow napisał:
napisał:
Siedź i nie marudź ! Znasz te przysłowie o nadgorliwości ? Czuje ze to jakiś hejt ehh . 3 dni to Trzy dni to Ty masz co 16 dni do wzięcia . Jesteś w Norwegii to zachowuj sie jak Norwedzy .

Ciekawe. W mojej firmie, gdzie pracuje 128 osob, egenmelding jest wykorzystywany w 10-12 procent w ciagu roku. Pracuje w niej tylko 1 Polak, ale on jakis dziwny jest Za to ty
prawdziwym Polakiem jestes. Nic dziwnego ze w kraju jest jak jest.


No to jak isc czy nie isc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Wyzdrowiej i idz........
Dette er en kjensgjerning at: system pomocy spolecznej + wszystkie te egenmeldingi i zapomogi w N powstal i dlugo dzialal na zasadzie zaufania. Oczywiscie przepisy byly ale slowo "mozna" nie oznaczalo to ze "nalezy" albo "musi sie". Zaufanie i zero biurokracji.
Dzis, na skutek roznych czynnikow troszke inaczej to wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok