Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

selvangivelse 2014 - Norwegia

12 Posty
L M
(LMS1)
Wiking
Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy "Forelopig beregnet restskatt - a betale (uten renter)" oznacza ze dostane zwrot czy musze zapłacić? Translator nie wytłumaczyl a kwota duża wiec się zastanawiam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
LMS1 napisał:
Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy "Forelopig beregnet restskatt - a betale (uten renter)" oznacza ze dostane zwrot czy musze zapłacić? Translator nie wytłumaczyl a kwota duża wiec się zastanawiam. Z góry dziękuję za odpowiedź.Oznacza iż to ty masz uregulować wskazaną należność, względem skatt wraz z należnymi odsetkami, które zaczną być naliczane od pierwszego maja tego roku.
Jeżeli nie jesteś w stanie, poprawić swojego zeznania tak, by wyszło zero lub zwrot to proponuję już wpłacić daną kwotę na wskazane konto, natomiast jeżeli jest to znaczna kwota to zgłoś się osobiście w skatt i poproś o rozłożenie na dwie raty.
Niemniej zawsze masz czas na korektę zeznania do 30-kwietnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
Ups.
Powieliło się .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
L M
(LMS1)
Wiking
Zarobione 241 tys kr. Co wypłata 35% podatku tak jak chcieli i dopłata 31 tys kr? Przy przysługującej mi znizce za pierwsze 2 lata 10%?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
LMS1 napisał:
Zarobione 241 tys kr. Co wypłata 35% podatku tak jak chcieli i dopłata 31 tys kr? Przy przysługującej mi znizce za pierwsze 2 lata 10%?


a ile tego podatku zapłaciłeś od tych 241 tyś?


juz widze jak ci 35% z kazdej wypłaty pobierali. przy takich dochodach... musiałbyś zapłacić ponad 75tyś kr zaliczek na podatek i teraz dopłata 31 tyś to by wychodziło że 45% podatku musisz zapłacić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
L M
(LMS1)
Wiking
Brać to zabierali 35 bo wiem ile zarabiam i odliczalismy. Zarobione 241 z groszem a która linijka mówi o kwocie która zabrali w roku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
LMS1 napisał:
Brać to zabierali 35 bo wiem ile zarabiam i odliczalismy. Zarobione 241 z groszem a która linijka mówi o kwocie która zabrali w roku?

" 3.2 Fradrag i tilknytning til arbeidsinntekt mv" i weź mi powiedz że masz 35% zaliczki na podatek pobranej czyli dokładnie 84 tyś koron....... poproszę o skan tego bo za hooja nie uwierzę w to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
L M
(LMS1)
Wiking
Szef juz to wyjaśnia a do tego typu spraw używamy biura z Gdyni. Nie wiem czy nazwę można na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Joseph napisał:

" 3.2 Fradrag i tilknytning til arbeidsinntekt mv"

Ta pozycja nie informuje wcale o ilości pobranej zaliczki na podatek.

Ilość pobranej zaliczki kwotowo, znajduje się na druku "Foreløping ... og avgifrter 2014".
W pozycji opisanej:
-Forskuddstrekk ( trukket av oppgavegiver mv.)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
LMS1 napisał:
Szef juz to wyjaśnia a do tego typu spraw używamy biura z Gdyni. Nie wiem czy nazwę można na forum.

a to twój szef nie wiedział że ciebie w rogi wali z zaliczką 35% przez cały rok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok