Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pay slip - Norwegia

Czytali temat:
mariusz bialaszewski Jan Maryjan Romek Bezbuta sebastian skobel Agata Dymna Agnieszka Kajka Anita P Bartek Boike pawel piotr Jan . Grzegorz Oprzedek Dariusz XXX (2359 niezalogowanych)
19 Postów
Romek Bezbuta
(rombut)
Wiking
Mam pytanko odnosnie kwitka z wyplaty.
Czy jest to jakos uregulowane prawnie w norwegii?
Moja firma daje kwitek po 10 dniach, 2 tyg czasem po 3 tygodniach od wyplaty.
Czy to jest w pozadku i zgodnie z prawem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Romek Bezbuta
(rombut)
Wiking
i jak z tym jest??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Z tym jest tak, ze rozbijasz gowno na atomy.
Dostajesz? Dostajesz i to w systemie miesiecznym... To o co Ci chodzi?
Ty uwazaj, bo jak twoj pracodawca zacznie tak szczegolowo sprawdzac Ciebie, jak Ty jego, to bardzo szybko znajdziesz sie w NAVie. Z przyczyn lezacych po stronie pracownika.

Ze wszystkich polskich przywar narodowych, to debilne polskie BO JA MAM PRAWO!!! jest chyba najgorsze. Dziwne, ze gdy zaczynamy rozkminiac sprawe w druga strone, a mnianowicie kwestie obowiazkow, o wtedy to wszystko zaczyna wygladac zupelnie inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Romek Bezbuta
(rombut)
Wiking
tak sie zlozylo ze od piatku jestem w NAV
pracodawca rozwiazal ze mna umowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Romek Bezbuta
(rombut)
Wiking
Mam miesieczne wypowiedzenie czy moge na jakies chorobowe isc
co mam zrobic??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie pytam z jakiego powodu Cie wylal, zapewne dla tego ze byl zly i glupi.
Zwlasza ze jesli kto szuka hakow na szefa i czepia sie brzytwy typu pay slip wydawany w systemie miesiecznym ale z tygodniowym czy 2 tygodniowym przesunieciem w czasie...
Wez sie chlopaku nie blaznij.

A jak juz tacy akuratni chcieli bysmy byc, to nie mam pojecia o czym piszez, bo cos takiego jak pay slip w Norwegii nie istnieje

Jesli znajdziesz sobie nowa prace, to skup sie moze na tym co do ciebie nalezy, zamiast wytykac pracodawcy wszelkie uchybienia. Moze wtedy troche dluzej popracujesz.

A lønnslipy maja byc wydawane pracownikom tak szybko, jak to jest mozliwe. Najglupszy adwokat udowodni, ze jesli dostajesz lønnslip za styczen jeden dzien przed otrzymaniem lønn za luty, to pracodawca w zasadzie jest kryty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
rombut napisał:
Mam miesieczne wypowiedzenie czy moge na jakies chorobowe isc
co mam zrobic??


Rozwalasz mnie czlowieku.
Mozesz isc na chorobowe. Mozesz tez isc na plac budowy i wyniesc z tamtad narzedzia. Mozesz isc do bloku w ktorym mieszka twoj szef i nasrac mu na wycieraczke.

Ale najlepiej to jedz na lotnisko i wracaj tam skad przyjechales i nie obsrywaj innym Polakom opinii w cywilizowanym kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok