Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

pozwolenie na prace. - Norwegia

1 Post
marta mk
(martooha)
Wiking
Witam. Mam pytanie, czy mając stałą pracę muszę przedłużać pozwolenie na pobyt, żeby otrzymać personal number? I czy 3 lonnsslippy musza być z jednej firmy czy mogą być z dwóch różnych? Dziękuję za każdą informację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
I nikt Ci nie odpowiedział no baa, to zadzwoń po polsku też mówią, www.arbeidstilsynet.no/artikkel.html?tid=92397
a tu masz troszkę wiadomości.
tak z innej beczki niech pracodawca Ci załatwi, chyba że masz własną firmę, to sobie wynajmij od razu księgową, bo nie znasz przepisów a masz firmę. Oczywiście możesz nie mieć tylko wyprzedziłem fakty. Kiedyś mnie poprosił znajomy o wytłumaczeniu jednej z firm reklamujących że nie chcę się u nich reklamować, gość trochę po Angielsku mówił, nic po norwesku z zawodu był *żart czrownikiem* a wykonywał stolarkę bo coś tam kiedyś robił. Nie lepiej było zatrudnić się u kogoś kto się zna i ostatnie pytanko jak ktoś taki mógł zarejestrować firmę. Dlaczego tak napisałem? Aby mieli ludzie trochę wyobrażni że narażają siebie tylko na kłopoty. Obgadaj z kimś kto się zna tu możesz nie otrzymać właściwej odpowiedzi. i zadzwoń
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nata Tay
(NataTay)
Wiking
Jak szybko nauczyc się perfekcyjnie języka angielskiego ?
Dla każdego inna metoda jest dobra, tutaj www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 można znaleźć wszystkie metody nauki języka angielskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok