Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
gargammell napisał:
jasta102 napisał:
polactwa nic i nikt nie przekona
nie potrafi dostrzec, że taki cham pijany blokujący traktorem ruch do Warisiawy, czy gdzie indziej, bo akurat nie ma co robić i znalazł sobie powód, bo niby gdzieś dziki weszły i szkód narobiły
to chamisko zablokuje drogi i może milion ludzi musi stać i nic nie produkować
że taki bęben piwny co chce sobie popracować za 10 tysięcy kilometr pod ziemią i jak go złe ludzie chcą wypieprzyć z tej roboty
to on jest bohater, bo nie dał węgla do koksowni, czy elektrociepłowni
ty przeklęty głupi i podły narodzie
wy kurwy jak was zwał marszałek Piłsudski
ty tez ta kurwa jestes

no ponad rok temu pracowałem z Litwinem
był u nas na delegacji z Haugesundu
i tak po paru dniach on mi mówi, że ja jestem inny od reszty Polaków co on poznał w Haugesund
to pytam
pewnie nie jestem taka kurwa jak oni
no tak
to nie ja jak zwykle wymyśliłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Korwin Mikke w kwestii polskich górników kazałby strzelać bez cienia wahania
Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania.
wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Korwin...49668,wiadomosc.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
strona prawy.pl chyba w 70% pisze o tym,ze Niemcy zabieraja to,niemcy to,niemcy tamto,potem reklama klepania zdrowasiek,bzdury o milosci do blizniego i potem na przekladaniec znowu sieja jadem....myslalem ze tylko w Polsce takich wariatow mozna spotkac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Myslenie prawiczkow jest jednakowe jak ktos podwaza ich to czyta wyborcza,oglada TVN i pewnie jalmulke nosi.Korzystam z dobroci techniki i telewizje ogladam jaka tylko chce,w internecie glownie smieci mozna znalezc,cenie sobie fachowosc dziennikarska,a nie stronniczosc jaka prezentuja niezalezna,prawy,gazeta polska itd. Nabrali takich jak Ty ze za cala bieda stoi lewica i zrobili z niej kozla ofiarnego.Kocham Norwegie za to,ze jak tracisz prace panstwo zaopiekuje sie Toba,stawka ktora masz w pracy tez z kosmosu sie nie wziela,tylko zwiazki ja ustawily,pewna emerytura,za ktora z mila checia place podatki bo chce sie podzielic ze starszymi swoimi dochodami,ubezpieczenie spoleczne,wole to niz grzebanie w historii,walenie konia na widok polityka,modly kleru w tv itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
WilhelmTell82 napisał:
strona prawy.pl chyba w 70% pisze o tym,ze Niemcy zabieraja to,niemcy to,niemcy tamto,potem reklama klepania zdrowasiek,bzdury o milosci do blizniego i potem na przekladaniec znowu sieja jadem....myslalem ze tylko w Polsce takich wariatow mozna spotkac
to jest podwazanie

to jest chamskie osmieszanie

PO to nie lewica





a tu masz winnych przemian
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Sprzedają Mastercooka za bezcen Niemcom choć Chińczycy zaoferowali 30MLN więcej!
www.gazetawroclawska.pl/artykul/3825051,...oniec-wojny-o-fagor-
mastercook,id,t.html


30 tys. kary dla syndyk Teresy Kalisz za to, że nie sprzedała Fagora.
www.gazetawroclawska.pl/artykul/3822631,...a,id,t.html?cookie=1

Syndyk Teresa Kalisz odsunięta od sprawy Fagora, 30 tys. zł kary

Read more: wyborcza.biz/biznes/1,100896,17755071,Sy...0.html#ixzz3XguAVT3I
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Niemcy w polsce nie moga kupowac ziemii,zapewne Ci "niemcy" maja nazwiska typu Helmut Kozminski,Rudolf Wasicki ,moze niemcow do nas ciagnie bo w ich kraju naszych rodakow coraz wiecej.W meczu z Australia strzeli brame Podolski dla niemiec,Lewy tez dla Bayernu walnal brame.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok