Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy to jest mobbing? - Norwegia

Czytali temat:
dariusz jankowski agnieszka chodnicka miroslaw kl Agata Dymna Agnieszka Kajka Rafał Wasik Dariusz Bor iza nowak pawel piotr Dorota Dorota Bogdan Drozd Arek Klimek Marcin Baraniak (859 niezalogowanych)
3 Posty
Dariusz Bor
(dariuszbor)
Wiking
1. Pracodawca w żaden sposób nie odpowiada na pisemne prośby pracownika. Co to jest?
2. Pracownik który był w gotowości do pracy i oczywiście nie odmawiał pracy, nie otrzymuje godzin pracy które są gwarantowanych w kontrakcie również nie otrzymuje wynagrodzenia za brakujące godziny. Co to jest?
3. Pracodawca lekceważy prośby pracownika o wyjaśnienie naliczonej wypłaty która jest krzywdząca dla pracownika. Co to jest?
4. Po wielokrotnych również pisemnych prośbach pracownika do byłego pracodawcy o wydanie mu atestu i referencji, pracodawca jedynie stwierdza fakt iż zamierza wystawić niniejsze dokumenty lecz nie robi tego od paru miesięcy. Co to jest?
bardzo jestem ciekaw Waszej opinii. Dariusz B.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Darek a jestes w jakis zwiazkach zawodowych? jak nie to juz wiesz że warto by byc bo ktos za Toba stoi, oni duzo pomagaja. A najlepiej idz do adwokata gdyz nor ma na Ciebie wyjebane, chce zebys sie zwolnil...ale to bylby najglupszy krok

1. to sie nazywa idz w cholere, nie chce Cie po norwesku
2. jak tak masz to musisz codziennie rano od do buc rano w biurze i czekac na prace bo norweg stwierdzi ze go zlewasz i Cie dyscyplinarnie zwolni co bedzie duzo gorsze bo nawet zasilku nie dostaniesz...norwedzy to skurwysynki..pamietaj zero litosci dla norów!!


Widze ucepiles sie tego mobbingu, zeby go tu udowodnic musisz miec zdjecia, nagrania wyrazne ze Cie lekcewazy..dowody a Ty masz jak narazie pomówienia, to jest sprawa dla prawnika, jak mu wysle pismo że go zlicytuja to sie obudzi..nie ma lepszej metody na tych oszustów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Bor
(dariuszbor)
Wiking
Ta sprawa jest dla mnie bulwersująca ponieważ bardzo dobrze znam osobę która tak została potraktowana. Ja prawdopodobnie nie zdzierżyłbym takiego traktowania i w wersji light rzucam wypowiedzenie na stół i ... . Pracodawcom był mieszkaniec Norwegii pochodzenia Azjatyckiego czy ta informacja coś zmienia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Bor
(dariuszbor)
Wiking
Tak jak to opisałem większość jest na tzw. papierze i nie do obalenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Darek a co chcesz osiagnać? jaki jest Twoj cel ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok