Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
marcin nosek Eliza K agnieszka chodnicka Jon Doe Jan Maryjan sebastian skobel Agata Dymna Michal Lozicki anna klimczewska Grzegorz Madej Jan . Małgorzata Sasin Grzegorz Jaros (322 niezalogowanych)
3 Posty
Grzegorz Jaros
(Gregorj77)
Wiking
Witam ,
mam nietypowy problem z byłym człowiekiem dla którego pracowałem w norwegii, mianowicie chodzi o to ,że nie mam jeszcze rozliczenia za 2014 rok ponieważ gość twierdzi że mogę sie rozliczyć bez tego chyba mi się nie wydaje .Pomożcie co mam zrobić ,może ktoś był w podobnej sytuacji.Z góry dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Gregorj77 napisał:
Witam ,
mam nietypowy problem z byłym człowiekiemdla którego pracowałem w norwegii, mianowicie chodzi o to ,że nie mam jeszcze rozliczenia za 2014 rok ponieważ gość twierdzi że mogę sie rozliczyć bez tego chyba mi się nie wydaje .Pomożcie co mam zrobić ,może ktoś był w podobnej sytuacji.Z góry dzięki.


Teoretycznie istnieje wiele mozliwosci abys rozliczyl sie bez otrzymania od niego rozliczenia rocznego (na przyklad po prostu akceptujesz w ciemno rozliczenie ktore przysyla ci Skatt), natomiast skutki takiego dzialania moga byc oplakane.

Jesli zaakceptujesz w ciemno propozycje skattu a potem okaze sie ze cos jest nie halo, to jedyna osoba odpowiedzialna za nieprawidlowosci jestes Ty.

Natomiast, co do zasady twierdzenie twojego szefa porownal bym ze stwierdzeniem, iz nie zaplace Ci, a robie to dla twojego dobra, bo jesli dam ci pieniadze to wydasz je ma wodke. Posmiac sie jest fajnie, ale gdzie zaczynaja sie pieniadze tam konczy sie zabawa. W poniedzialek zarzadaj od niego rozliczenia rocznego a jesli nie dostaniesz to kontaktuj sie z inspekcja pracy, ktora za cos takiego po prostu go ukrzyzuje.
Jesli czas bedzie ci sie konczyl nie zapomnij przed koncem miesiaca zalogowac sie w Altinie i poinformowac skatt ze przedluzasz sobie czas na rozliczenie do konca maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok