Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Język i firmy francuskie - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K damian wójcik Mariusz Pr. Agata Dymna Agnieszka Kajka pawel piotr Anna ............ (1394 niezalogowanych)
2 Posty
Anna ............
(PolkaJadwiga)
Wiking
Witam forumowiczow
Mam pytanie do osób mieszkających w Norwegii. Czy są tam firmy lub instytucje francuskojęzyczne lub współpracujące z Francją?
Prawdopodobnie wyjadę do Norwegii ale najlepiej znam język francuski angielski słabo.
Nigdy nie uczyłam się norweskiego stąd moje pytanie o jakieś powiązania z Francją lub ludzmi francuskojęzycznymi.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Janusz Was
(paprykarz)
Wiking
JadwigaGorzelany napisał:
Witam forumowiczow
Mam pytanie do osób mieszkających w Norwegii. Czy są tam firmy lub instytucje francuskojęzyczne lub współpracujące z Francją?
Prawdopodobnie wyjadę do Norwegii ale najlepiej znam język francuski angielski słabo.
Nigdy nie uczyłam się norweskiego stąd moje pytanie o jakieś powiązania z Francją lub ludzmi francuskojęzycznymi.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam


Wonsate nie wiedzo wiele o francji. A francuski kojarzy im sie jedynie z "per os"
Trza by u zrodla czy jak..
www.rcassin.no/ szkola

www.france.no/no/

www.norvege.campusfrance.org/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna ............
(PolkaJadwiga)
Wiking
Dziękuję pięknie.
Będę szperać i szukać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W Stavangerze jest instytut francuski. Prowadza, szkole, zajecia naukowie i roznego rodzaju imprezy kulturalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok