Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dagpenger/Większy Zasiłek??? - Norwegia

7 Postów
Wiking
Siema! Czy ktoś z was może mi powiedzieć czy jest możliwość uzyskania wyższego zasiłku dla bezrobotnych??? Jeśli tak to proszę o szczegóły bo nie wiem jakim cudem wypłacają mi tak śmieszne pieniążki. Pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
S3b3k napisał:
Siema! Czy ktoś z was może mi powiedzieć czy jest możliwość uzyskania wyższego zasiłku dla bezrobotnych??? Jeśli tak to proszę o szczegóły bo nie wiem jakim cudem wypłacają mi tak śmieszne pieniążki. Pozdro.

Jezeli dagpenger zostaly zle naliczone, to odwolaj sie od decyzji. Jako podstawe do naliczenia bierze sie dochod za poprzedni rok kalendarzowy (srednia z 3 poprzednich lat, jesli jest korzystniej). Z tego ca.62% podzielone na 2-tygodniowki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Aha dzięki za odp. w takim razie bede sie odwoływał!!! Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
S3b3k napisał:
Aha dzięki za odp. w takim razie bede sie odwoływał!!! Pozdrawiam.
No i placisz od nich podatek.
Plus jest jeszcze prog, ktorego nie przeskoczysz. Czyli chociazbys zarabial miliony, to i tak dostaniesz maksymalnie cos 13 tys minus podatek na 2 tygodnie.
A to wszysko jest napisane w decyzji, wiec przeczytaj ja dokladnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Witam żeby zakończyć wątek wyjaśniam że miałem za wysoki podatek policzony a #mianowicie 50% miałem tego podatku odciągane i musiałem to ogarnąć w skatt vest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
S3b3k napisał:
Witam żeby zakończyć wątek wyjaśniam że miałem za wysoki podatek policzony a #mianowicie 50% miałem tego podatku odciągane i musiałem to ogarnąć w skatt vest

wez sie lepiej do roboty nierobie, a nie mysl zeby jak najwiecej wyludzic . ile masz lat ? polamany jestes? czegos sie spodziewal na dagpenger ? takich jak ty powinni odrazu odsylac najlepiej do korei polnocnej i tam bys sie nauczyl pokory
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
nowa2014 napisał:
S3b3k napisał:
Witam żeby zakończyć wątek wyjaśniam że miałem za wysoki podatek policzony a #mianowicie 50% miałem tego podatku odciągane i musiałem to ogarnąć w skatt vest

wez sie lepiej do roboty nierobie, a nie mysl zeby jak najwiecej wyludzic . ile masz lat ? polamany jestes? czegos sie spodziewal na dagpenger ? takich jak ty powinni odrazu odsylac najlepiej do korei polnocnej i tam bys sie nauczyl pokory


Wczesniej, ten chlopczyk pytal o wczesniejsza emeryture...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
Karol.Ky napisał:
nowa2014 napisał:
S3b3k napisał:
Witam żeby zakończyć wątek wyjaśniam że miałem za wysoki podatek policzony a #mianowicie 50% miałem tego podatku odciągane i musiałem to ogarnąć w skatt vest

wez sie lepiej do roboty nierobie, a nie mysl zeby jak najwiecej wyludzic . ile masz lat ? polamany jestes? czegos sie spodziewal na dagpenger ? takich jak ty powinni odrazu odsylac najlepiej do korei polnocnej i tam bys sie nauczyl pokory


Wczesniej, ten chlopczyk pytal o wczesniejsza emeryture...


patrzac na rocznik tego osobnika , mozna zalamac sie tylko , jesli takich jak on jest wiecej. mlody samiec , ktory ledwo co sisiakiem pomachal , przechodzi na bezrobotne- jeszcze dostal za malo, co za niesprawiedliwosc w zyciu og spotkala, co wiecej -w wieku 23 lat , chcialby przejsc na emeryture . takie myslenie na pewno zaprowadzi cie na gory norweskiego mont everestu , bo przeciez tu jest najwyzszy szczyt na swiecie, czyz nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nowa2014 napisał:
Karol.Ky napisał:
nowa2014 napisał:
S3b3k napisał:
Witam żeby zakończyć wątek wyjaśniam że miałem za wysoki podatek policzony a #mianowicie 50% miałem tego podatku odciągane i musiałem to ogarnąć w skatt vest




wez sie lepiej do roboty nierobie, a nie mysl zeby jak najwiecej wyludzic . ile masz lat ? polamany jestes? czegos sie spodziewal na dagpenger ? takich jak ty powinni odrazu odsylac najlepiej do korei polnocnej i tam bys sie nauczyl pokory


Wczesniej, ten chlopczyk pytal o wczesniejsza emeryture...


patrzac na rocznik tego osobnika , mozna zalamac sie tylko , jesli takich jak on jest wiecej. mlody samiec , ktory ledwo co sisiakiem pomachal , przechodzi na bezrobotne- jeszcze dostal za malo, co za niesprawiedliwosc w zyciu og spotkala, co wiecej -w wieku 23 lat , chcialby przejsc na emeryture . takie myslenie na pewno zaprowadzi cie na gory norweskiego mont everestu , bo przeciez tu jest najwyzszy szczyt na swiecie, czyz nie ?




no norwegia jest najlepsza na swiecie i zyja tu uczciwi urzednicy
nie sie cieszy ze norwegia zrobila mu laske i chciala odebrac od niego podatek
powinien sam sie zadeklarowac ze bedzie placil 80% podatku
a i zrezygnowac z dagpenger bo to nie dla Polakow ,zasilki sa dla norwegow
o0statecznie dla zony norwega
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok