Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jaka stawka za pracę na terminalu kontenerowym - Norwegia

54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Witam
Zostałem zaproszony na spotkanie w sprawie nowej pracy,
Praca to operator dużej sztaplarki bocznej (norweskie uprawnienia T6) oraz sztaplarki do przewozu kontenerów (T8.4). Maszyny o udźwigu ponad 10t. Praca na terminalu kontenerowym w Oslo
Mam takie pytanko:
Jaki zakres stawek jest w tej branży, czy jest to jakoś uregulowane branżowo czy też wg wskazań ogólnych.
Proszę o info zwłaszcza osoby które już pracują lub pracowały w tej branży. Nie chciał bym się wygłupić jak zapytają o oczekiwaną stawkę.
Dzięki za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jejku, ludzie, ile jeszcze tysiecy razy beda sie pojawiac takie posty???

Chlopaku, zadzwon do LO i zapytaj. Oni od tego sa, zeby takich spraw pilnowac, a ponadto w tej branzy pracowac a zalowac paru groszy na czlonkowstwo w zwiazku to jest po prostu samobojstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 112  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
zaloze sie ze adecco.no zaproponowało Ci to prace..i jak jest przez agencje to stawk isą około 170//180 kr. Tylko pamietaj ze w porcie bym problem bo norki nie chciały zaprdalac ciagle...zreszta sam to odczujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Kolego nie pracuję w tej branży jestem w firmie budowlanej i obsługuję podobny sprzęt.
Niestety stawkę mam jak z widełek budowlanych więc dlatego pytam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Praca nie przez agencję. Mam rozmowę bezpośrednio w firmie przeładunkowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok