Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
Betaling fra land utenfor Norge skal gjøres til bankkontonummer 4714 10 00167,
Sparebank 1 Nord-Norge, PB 6800,
NO-9298 TROMSØ.
BIC/SWIFT-kode SNOWNO22
IBAN-bankkodenummer NO16 4714 1000 167
KID-nummer som referanse ved innbetaling.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Remigrant napisał:
Joseph napisał:
Remigrant napisał:
Agro86 napisał:
nie pisz ze bzdury wypisuje bo komunikat z serwisu PKO jest taki ze numer konta jest za krótki, czytać jeszcze potrafię... pytanie kieruję do osób które były w podobnej sytuacji
Numer konta jest dlatego za krótki dla pko, ponieważ tak jak zapisałem wyżej , nie zarejestrowałeś tego konta w zakładce zagranicznych przelewów i tyle.
Może zanim znowu zaczniesz się puszyć, przeczytaj dokładnie informację na stronie bankowej, jak prawidłowo dokonać przelewu zagranicznego.
Norweskie banki, mają jedenaście cyfr i ani jednej więcej.


Dziadek takie bzdury to kotom możesz opowiadać, baran jesteś i bedzisz.
numer jest za krótki bo do przelewu zagranicznego potrzebny jest iban i swift dodatkowo

iban tego konta to:

NO1647141000167 jak dziadu umiesz liczyć to policz ile tam jest cyfr..

www.sparebank1.no/nord-norge/kort-og-bet...ktoy/iban-generator/

SWIFT SNOWNO22
Co innego jest nr konta, a co innego, jest pełny adres dla przelewów zagranicznych.
Spojrzyj sobie na swoją kartę bankomatową i policz.
Dlatego napisałem powyżej, że ma zarejestrować to konto, na przelewach zagranicznych, a tam jest wszystko jasno opisane, jak i dlaczego.
Mam konto w pko i nieraz robię przelewy w obie strony.
Podczas rejestracji konta zagranicznego, też jest tam zakładka, gdzie ukazuje się pełny elektroniczny adres danego banku.
Tak na marginesie, nie jestem żadnym dziadkiem.


Gabryś dalej rób z siebie idiotę, numer konta do przelewu z zagranicy jest dłuższy masz jełopie podane wyżej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Paweł Z
(Agro86)
Wiking
dziękuje wszystkim za informacje szczególnie o tym swifcie i ibanie, dla mnie to są nowe rzeczy. szkoda tylko że niepotrzebnie na forum lata mięso... :/

pozdrawiam
Paweł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok