Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
kafel84 napisał:
Klaga została napisana. Wszystkie dokumenty dołączone. Moja średnia jest powyżej 2G. Nav odmówił z jednych przyczyn /nie opisuję jakich, bo to zajmie cała stronę/, złożełem Klagę do NAV Klageinstans. Czekałem 2 miesiące. Właście dzisiaj dostałe odpowiedż. Nav Klageinstans odżuciło moją skargę, ale UWAGA: znaleziony inne podstawy odmowy. Czyli co ? Robią wszystko, aby nie wypłacić... Teraz napewno zakładam sprawę w Sądzie !!! Życzcie powodzenia...

Dzisiaj dostales odpowiedz ?? Ty jestes VIP - Very Intelligent Psychopath
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Simon B.
(kafel84)
Wiking
Skoro z mojej pisaniny tylko to wywnioskowałeś, no to chyba wyczerpaliśmy ten temat ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
kafel84 napisał:
Skoro z mojej pisaniny tylko to wywnioskowałeś, no to chyba wyczerpaliśmy ten temat ....

Tylko tyle wystarczy mi aby stwierdzic ze cos chyba bierzesz... kto Ci ta wiadomosc dostarczyl dzisiaj ? PKS ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Simon B.
(kafel84)
Wiking
Oj chłopcze...w Norwegii też jest Poczta. Nie wiedziałeś ? .... I nie wiem jak u Ciebie, ale tu gdzie mieszkam w soboty listonosz też przynosi listy, nawet te z Nav. Myślę, że możemy skończyć już tą dysputę, bo ani czasu, ani chęci, ani nie mój poziom... Powodzenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok