Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Firma szczegoly - Norwegia

3 Posty

()
Wiking
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam mam jeszcze tylko male pytanie dotyczace firmy jednoosobowej. Jakie sa koszta zalozenia takiej firmy gdyz w internecie krazy ze albo 3000NOK albo nic i nie wiem teraz jaki jest prawdziwy. Mieszkam u siostry, czy moge podac jej adres jako siedziba firmy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Drzewo napisał:
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam mam jeszcze tylko male pytanie dotyczace firmy jednoosobowej. Jakie sa koszta zalozenia takiej firmy gdyz w internecie krazy ze albo 3000NOK albo nic i nie wiem teraz jaki jest prawdziwy. Mieszkam u siostry, czy moge podac jej adres jako siedziba firmy?
O ile dobrze pamieta to:
uslugi - zero
uslugi i sprzedaz produktow - 3000 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Drzewo napisał:
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam mam jeszcze tylko male pytanie dotyczace firmy jednoosobowej. Jakie sa koszta zalozenia takiej firmy gdyz w internecie krazy ze albo 3000NOK albo nic i nie wiem teraz jaki jest prawdziwy. Mieszkam u siostry, czy moge podac jej adres jako siedziba firmy?
O ile dobrze pamieta to:
uslugi - zero
uslugi i sprzedaz produktow - 3000 kr


no co ty ,trzeba 100 000 na aesa
a za 3000 to moze mu nuf otworza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 194  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
cysiek2 napisał:
Karol.Ky napisał:
Drzewo napisał:
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam mam jeszcze tylko male pytanie dotyczace firmy jednoosobowej. Jakie sa koszta zalozenia takiej firmy gdyz w internecie krazy ze albo 3000NOK albo nic i nie wiem teraz jaki jest prawdziwy. Mieszkam u siostry, czy moge podac jej adres jako siedziba firmy?
O ile dobrze pamieta to:
uslugi - zero
uslugi i sprzedaz produktow - 3000 kr


no co ty ,trzeba 100 000 na aesa
a za 3000 to moze mu nuf otworza


Enkelpersonforetak ze sprzedaza produktow kosztowal cos kolo 3000kr za zalozenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 65  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Drzewo)
Wiking
Nie chce sprzedawac produktow czyli koszt bedzie zerowy ? a jak to sie ma pozniej z kosztami ? Sa jakies obowiazkowe wplaty co jakis czas ? Na stronie skatteetaten jest napisane ze Osoby prowadzące działalność gospodarczą w Norwegii lub na norweskim szelfie kontynentalnym bądź będące wspólnikami spółki jawnej, muszą płacić zaliczkę na podatek. Jaki jest to koszt ? oreintuje sie ktos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 109  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Drzewo napisał:
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam mam jeszcze tylko male pytanie dotyczace firmy jednoosobowej. Jakie sa koszta zalozenia takiej firmy gdyz w internecie krazy ze albo 3000NOK albo nic i nie wiem teraz jaki jest prawdziwy. Mieszkam u siostry, czy moge podac jej adres jako siedziba firmy?[i]

Chłpaku, wszyscy się orientują, ale rzeczy o które pytasz to tak, jakbyś chciał aby ci w 2 słowach wytłumaczyć zasadę działania zderzacza hadronów. Zwłaszcza że piszesz iz większość szczegółów już znasz, a po pytaniach widać że nie znasz ani szczegółów, ani ogółów. Idź do księgowego, bo inaczej zanim otworzysz firmę to już revizor ci list wyśle, z serdecznymi pozdrowieniami od bostyrmana który już w bloczkach stoi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 155  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Drzewo napisał:
Witam. Mam pytanie dotyczace firmy wiekszosc szczegolow juz znam

lepiej napisz co wiesz bedzie szybciej

uzyj wyszukiwarki na forum bylo wielokrotnie o podatkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 51  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(MoniPer)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 118  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Zaliczkę na podatek zasadniczo płaci się w czterech ratach rozłożonych na cały rok podatkowy. Wysokość tych rat jest uzależniona od tego jaki przewidywany dochód zadeklarujesz w Skatteetaten.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 296  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiking
Koszty rejestracji - wszystkie firmy jednoosobowe musza sie zarejestrowac w Enhetsregisteret - gratis. Dodatkowo firmy jednoosobowe ktore zatrudniaja powyzej 5 pracownikow badz zajmuja sie sprzedaza towarow nieprodukowanych przez firme rejestruja sie w Foretaksregisteret - koszt na papierze 2.832 kr elektronicznie 2.265 kr
Zapraszamy na gratis kurs ABC firmy w Norwegii organizowany przez nasza firme w Drammen - na najblizszy kurs 25.04 nie ma juz miejsc ale planujemy nastepny kurs w maju - prosze sledzic nasza strone na facebook gdzie bedziemy zamieszczac informacje www.facebook.com/NovumConsulting?fref=ts
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok