Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

zasiłek dla bezrobotnych praca na exstra hjelp - Norwegia

10 Postów
Mariola Batóg
(negraara)
Wiking
Witam! pracuje od 6 lat w Norwegi w hotelu na exstra hjelp. W minionych latach jak równiez w tym roku wyronbiłam kwotę potrzebną na zasiłek. tym roku było to 219 000 tys. Moje dni pracy drastycznie ulegly obniżeniu. Czy w takiej sytuacji mogę się starać o zasiłek dla bezrobotnych. Man na myśli pracę z umową exstra hjelp .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(agasol80)
Wiking
nie z ta umowa nie mozesz zasilek jest dla bezrobotnych a ty jakas umowe posiadasz ,permitering tez jest dla zatrudnionych na sto procent ,ktorym nagle zabraklo zajecia w firmie.ty masz jasno okreslona umowe ..exstra hjelp.moge sie mylic zapytaj w twoim NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
agasol80 napisał:
nie z ta umowa nie mozesz zasilek jest dla bezrobotnych a ty jakas umowe posiadasz ,permitering tez jest dla zatrudnionych na sto procent ,ktorym nagle zabraklo zajecia w firmie.ty masz jasno okreslona umowe ..exstra hjelp.moge sie mylic zapytaj w twoim NAV

a bzdura
zasilek jest po zredukowaniu czasu pracy o 50% dla wszystkich
a umowa extrahjelp po 4 latach przechodzi na stala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mariola Batóg
(negraara)
Wiking
A ja pracuję tam 6 lat i fasta nie mam do tej pory,szefowie się wymigują .dziękuje za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
negraara napisał:
Witam! pracuje od 6 lat w Norwegi w hotelu na exstra hjelp. W minionych latach jak równiez w tym roku wyronbiłam kwotę potrzebną na zasiłek. tym roku było to 219 000 tys. Moje dni pracy drastycznie ulegly obniżeniu. Czy w takiej sytuacji mogę się starać o zasiłek dla bezrobotnych. Man na myśli pracę z umową exstra hjelp .Pozdrawiam

To az 219 mln kr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Może Pani się starać o zasiłek, jeśli czas pracy uległ redukcji o minimum 50% oraz osiągnęła Pani wymagany dochód minimalny.

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/zasilek-dla-bezrobotnych/utrata-pracy.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok