Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stoisko w Oslo - Norwegia

5 Postów
Krzysztof Krzysztof
(BlackGhost)
Wiking
Witam,
Mam otwarty sklep intenetowy z odzieżą ale obroty na razie nie za wysokie. Jestem zainteresowany wynajmem na weekendy stoiska w oslo. Czy wynajmował juz ktoś takie stanowisko i oeprientuje sie w cenach? Będę wdzięczny za jakies informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
O, O, O!!!
I to jest świetne pytanie i świetny temat.
Z całą pewnością bardzo wiele osób będzie tym zainteresowanych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Krzysztof
(BlackGhost)
Wiking
Czytalem kiedyś ze cena w Oslo to 200 KR za dzień. Nie wiem czy to prawda a nie moge tego forum znaleźć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Stefan Batorry
(StefanBatprrrry)
Nowicjusz
BlackGhost napisał:
Czytalem kiedyś ze cena w Oslo to 200 KR za dzień. Nie wiem czy to prawda a nie moge tego forum znaleźć.


Przperaszam bardzo a gdzie mialo by sie znajdowac to stoisko ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Krzysztof
(BlackGhost)
Wiking
Nie wiem było napisane ze na jakimś placu gdzie jest duzo takich stoisk. Np KARLJOHANSGATE ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Karl Johans to taki bardzo specyficzny plac.

Wąski, ale baaaardzo długi.

Tego typu plac nazywa się ulica. A placów przy nim mnogość...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Krzysztof
(BlackGhost)
Wiking
Podałem go tylko jako przykład jako pierwszy przyszedł mi do głowy a widziałem tam duzo takich stoisk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie no, wiem, przecież jaja sobie robię...
Na Karl Johans masz najpierw Tygrysa gdzie chyba stać nie można, potem odcinek do DomKirke obstawiony stoiskami, ale przeważnie sklepowymi, potem Plac targowy przed DomKirke na wysokości GlassMagazinet. Ty dygresja - jak dasz w lewo w kierunku rzeczki i Gruneloki to dochodzisz do dużego placu [ten z siedzibą LO] gdzie masz stragany non stop,chyba od miasta wynajmowane. Wracając do KarlJohan - cały czas sklepy aż do placu pomiędzy Parlamentem a Teatrem Narodowym... tam jest duzo miejsca, ale kto tym administruje???
No i zwykłe weekendowe targowiska, z których najpopularniejsze to na Szwarclandzie pod mostem i na Groneloce...
I znowu wracamy do kwestii z Hamleta: "KTO TYM ADMINISTRUJE - OTO JEST PYTANIE!"

No, może nie dokładnie o to pytał Książe Hamlet, ale jak Ci biznes kuleje to w twoim przypadku to rzeczywiście może być BYĆ ALBO NIE BYĆ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Krzysztof
(BlackGhost)
Wiking
No wlasnie w tym problem ze nie wiadomo do kogo z tym iść. Najlepiej byłoby sie popytać ludzi którzy tam stoją (chyba ze to samowolka). Z biznesem aż tak złe nie jest bo zaopatruje dwa sklepy ale to zawsze byłby jakiś dodatek. W oslo chodzi bardzo duzo ludzi wiec i obroty mogłyby byc całkiem wysokie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie, nie, nie, to nie tak.
Zresztą 2 godziny temu wysłałem Ci wiadomość na priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok