Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav rejestracja na policji. - Norwegia

3 Posty

(Drzewo)
Wiking
Witam Szukalem na forum i na google lecz z czyms podobnym sie nie spotkalem albo zle rozumialem to co pisza wiec chcialbym sie zapytac z czystej ciekawosci. Otoz w zeszlym roku pracowalem na umowe otrzymalem d-nummer ale nie rejestrowalem sie na policji. W tym roku przyjechalem i postanowilem sie zarejestrowac w nav jako poszukujacy pracy. Zarejestrowalem sie w internecie i dodalem swoje cv. Na drugi dzien dostalem wezwanie do nav na rozmowe. Mily pan zapytal czy chce pobierac dagpengar i odpowiedzialem mu ze nie chce ze chce tylko znalezc prace. Powiedzial mi ze musze zarejestrowac sie na policji. Zarejestrowalem sie w selfservice.udi.no i mam spotkanie 20 Maja ( nie szybko ) Wszyscy pisza ze jak rejestrowali sie to mieli zabrac ze soba paszport i umowe o prace lecz ja nie mam pracy tylko poszukuje. Dlaczego mam wiec zarejestrowac sie na Policji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Żeby wiedzieli że przebywasz w ich rejonie. Legalnie bez meldunku jako obywatel UE możesz przebywać w Norge 3 miesiące z tego co pamiętam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Waldii Waldii
(Waldibergen)
Wiking
w jaki sposob możesz pobierać dagpenger jak niemasz pozwolenia na pobyt w norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok