Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zwolnienie z pracy - Norwegia

Czytali temat:
(532 niezalogowanych)
28 Postów
janusz sowa
(januszk)
Wiking
Witam.
Zostalem zwolniony z pracy ,nie z mojej winy ,mam staz ,aby ubiegac sie o zasilek ,ktos mi powie jak to zalatwic i na ile realne sa jakies pieniadze???????...z gory dzieki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
ile w ogole przepracowales w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
januszk napisał: ...nie z mojej winy
AUuuu....
Widocznie
Bozia ...
tak sobie zaplanowała ...
---
Coby sprawdzić ... jakiś to jesteś zaradny ... szkaradny ... !
---
Ty nie rozglądaj się za kuroniówką ... tylko proś Szefa , by dał namiary na Inne Firmy ...
---
O Ile Faktograficznie , zwolnili ciebie , tak sobie ... ode niechcenia ...
---
Jednak Ja w to wątpię ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
januszk napisał:
Witam.
Zostalem zwolniony z pracy ,nie z mojej winy ,mam staz ,aby ubiegac sie o zasilek ,ktos mi powie jak to zalatwic i na ile realne sa jakies pieniadze???????...z gory dzieki za info


Wyszukiwarka na forum Ci powie. Temat opisywany wielokrotnie, a poza tym, na stronie NAV jest rowniez informacja po polsku. Wysil sie troche.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
januszk napisał:
Witam.
Zostalem zwolniony z pracy ,nie z mojej winy ,mam staz ,aby ubiegac sie o zasilek ,ktos mi powie jak to zalatwic i na ile realne sa jakies pieniadze???????...z gory dzieki za info
y
Nav.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli pracowales 3 lata to policza srednia PO-grunnlag z tych 3 lat i wyplaca 65 % tego podzielone na dzienne stawki jako dagpenger. A jesli tylko rok pracowales ( zarobiles ponad 1,5 G) to z tego ostatniego roku ci oblicza i wyplaca. Musisz sie tylko w NAVie zglosic z "z wyciagnieta reka" i wypelnic odpowiednie papierki a socjalisci zaplaca. I pospiesz sie zeby przed wyborami zdazyc bo juz niedlugo socjalista zostalo na stolkach i beda ciecia w rozdawaniu pieniedzy kapitalistow i ludzi pracujacych.

Pozatym trzeba bylo jeszcze gdy pracowales zglosic sie na egenmelding ze jestes chory potem pojsc nawalony do lekarza by ci wpisal kronisk alkoholisme diagnose i bys przez rok pobieral sykepenger w wysokosci 100 % twojej pensji jedyny warunek to zawsze byc nawalonym na badaniu u lekarza i wrazie czego dobrowolne poddanie sie kuracji odwykowej a po jej zakonczeniu oczywiscie natychmiast znow pojawienie sie nawalonym u lekarza. A tak rok pelnych wyplat ci przepadl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
janusz sowa
(januszk)
Wiking
...faktograficznie )))))))))))0 ,moze i jestem taki jak piszesz ,ale nie tak glupi jak ty ...widac i tutaj "glab polski" jest popularny...nie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
janusz sowa
(januszk)
Wiking
...2,5 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
januszk napisał:
.....widac i tutaj "glab polski" jest popularny...nie pozdrawiam
No proszę ...proszę ...!!! .
Nawet się ładnie przedstawiłeś/łaś ...
---
Niemniej faktograficznie

JESTEŚ
POLSKIM
GŁĄBEM
NA
NORWESKIEJ ZIEMI ...

---
Być w Norge , co najmniej DWA I PÓŁ ROKU i nie znać podstawowych zasad funkcjonowania przepisów związanych z pracą którą się wykonuje ...!!!
---
Toć to
SZOK i AMOK ...
---
-januszk-głąb-polski ...

ładne zestawienie ...

Pozdrawiam ...odważnego który potrafił się publicznie przedstawić ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok