Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca w Oslo dla kucharza - Norwegia

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3643 niezalogowanych)
5 Postów
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
Wiking
Witam, mam na imię Jarek i szukam pracy w Oslo w charakterze kucharza, oczywiście jestem świadomy ze bede zaczynać od zmywania czy pomocy w kuchni, to nie jest problem, problemem jest to że mówię tylko po angielsku mam pytanie: mam dyplom zawodu i czy jest sens go tłumaczyć? Czy tutaj taki dyplom ma jakąś wartość dla pracodawcy? Jeśli go tłumaczyć to na jaki język Norweski czy Angielski ? proszę o pomoc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MariposaNegra)
Wiking
Hej. Wiem ze kazdy dokument dotyczacy wyksztalcenia jest wazny i zawsze lepiej go miec. Czy norweskie czy angielskie tlumaczenie... Hm... Moi znajomi uzywali angielskich i tez bylo ok. Ale norweskimi pewnie tez nikt nie pogardzi Coz niewiele Ci moge pomoc no ale... Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jarku, wszystkie dyplomy, referencje, wyróżnienia, nagrody w konkursach - wszystko to tylko podwyższa szanse zatrudnienia. I jesli nie szukasz pracy jako kucharka u mnie w domu to przetłumacz wszystkie dokumenty na angielski lub norweski i składaj CV gdzie sie da, do pizzerii jak i do "Radisona". A królestwo za konia ma znajomego w kuchni w radisonie, wiec moze zapytaj o namiary.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Hilton napisał:
...I jesli nie szukasz pracy jako kucharka u mnie w domu

kurcze ubiegłas mnie :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
Wiking
Nie ma się co śmiać, myślałem nad tym żeby jeździć po domach i gotować ludziom obiady trzeba tylko dopracować co do ceny za h żeby wszyscy byli zadowoleni... mam auto mogę od rana jeździć po domach i na obiad ok 2 h wyjdzie żeby ugotować, oczywiscie wszystko zależy co kto sobie życzy dużo osób nie ma czasu dotować albo się im nie chce a polska kuchnia we własnym domu spoko rozwiązanie musiał bym tylko poszukać chętnych... nie koniecznie polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hilton i kami... wy tak serio z tymi obiadami ?

a dwoch moze byc ? lucyfer bedzie gotowal bo ma fach a ja moge na zmywaku po obiedzie zap....

ale ubaw bylby hehehe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
Wiking
Kucharz musi utrzymać porządek na stanowisku pracy, nie załapiesz sie na zmywak hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ech ty niewdzieczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Lucyfer i ulv, moja kuchnia jest do waszej dyspozycji, ale jesli lucyfer potrzebuje 2 godzin aby ugotowac obiad.... ja gotuje max 30 minut, obojetnie co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hilton napisał:
Lucyfer i ulv, moja kuchnia jest do waszej dyspozycji, ale jesli lucyfer potrzebuje 2 godzin aby ugotowac obiad.... ja gotuje max 30 minut, obojetnie co

obojetnie co ? nie prowokuj bo zaraz wynajde w ksiazce kucharskiej takie cos, co nijak w pol godziny
sie nie da
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok