Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

przemytnicy kokainy :-) - Norwegia

Czytali temat:
Lucy Lucy (676 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
otóż dzisiaj zostali złapani polaczkowie którzy to za pretekstem pracy przy malowaniu domu przemycali sobie 2,2 kg kokainy do Norwegii , kokaina była w bardzo sprytny sposób schowana w zbiorniku na paliwo -- tutaj brawo za pomysłowość hahahha , no ale niestety nie poszło

więcej na ten temat u źródła , bo powiecie że pierd/olę smutki

www.toll.no/templates_TAD/Newsitem.aspx?...7&epslanguage=no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jakby przez Svinesund normalnie jechali to nie mieliby takiej drobiazgowej kontroli... bylem kiedys w Rømskog i tam zeby znalesc granice - naprawde trzeba sie postarac )) tam sa tylko lasy i lasy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
widocznie śpieszno im było malować ten dom w Oslo .... hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
otóż dzisiaj zostali złapani polaczkowie którzy to za pretekstem pracy przy malowaniu domu przemycali sobie 2,2 kg kokainy do Norwegii , kokaina była w bardzo sprytny sposób schowana w zbiorniku na paliwo -- tutaj brawo za pomysłowość hahahha , no ale niestety nie poszło

więcej na ten temat u źródła , bo powiecie że pierd/olę smutki

www.toll.no/templates_TAD/Newsitem.aspx?...7&epslanguage=no


"polaczkowie"
a kto to taki?
Tak jak ty byłbys z USA.......
co w tym złego? skoro jest klient i jest zapotrzebowanie na rynku, to normalne ze zawsze znajdzie sie dostawca....
supply chain > producent > dostawca > odbiorca!
Tak jakby norki nie szmuglowali towaru.....
Wiec pierdolisz waść tak czy siak!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
teraz beda nabierac wprawy przy malowaniu norweskiego pierdla....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
panie marianek73 , już nie pierwszy raz próbujesz mnie umoralniać , wiem co piszę i o czym piszę

nie jestem za takiego typu akcją z narkotykami i tyle , obraźliwie i ironicznie mogę sobie tak napisać , gazety i tak dodają więcej od siebie ja przynajmniej tego nie robię

nie szukaj h//uja do du//py , bo jak to mówią kto szuka ten znajdzie

nie mam żadnego szacunku dla ludzi którzy w taki sposób próbują układać sobie życie w tym przypadku są to Polacy , dlatego czy tu czy w Polsce nazwał bym ich tak samo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
marianek73 napisał:..."polaczkowie"
a kto to taki?
Tak jak ty byłbys z USA.......
co w tym złego? skoro jest klient i jest zapotrzebowanie na rynku, to normalne ze zawsze znajdzie sie dostawca....
supply chain > producent > dostawca > odbiorca!
Tak jakby norki nie szmuglowali towaru.....
Wiec pierdolisz waść tak czy siak!

Jak tak ciebie czytam od czasu do czasu ... , to mam wrażenie , że za jakiś czas i o tobie będzie wzmianka w Norge .
Ciekawe Ile Ty wtedy będziesz przemycał ... w myśl twoich wypowiedzi ... pogrubionych powyżej ...
Uważaj ... uważaj ... ponieważ , przeważnie wpadają Ci , którzy są "nietykalni" i pewni o swoje interesy jak..."UCHO OD ŚLEDZIA"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...wlasnie

tego zabraklo

kto zamawial ten towar?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
powiatowy myśliciel napisał:
otóż dzisiaj zostali złapani polaczkowie którzy to za pretekstem pracy przy malowaniu domu przemycali sobie 2,2 kg kokainy do Norwegii , kokaina była w bardzo sprytny sposób schowana w zbiorniku na paliwo -- tutaj brawo za pomysłowość hahahha , no ale niestety nie poszło

więcej na ten temat u źródła , bo powiecie że pierd/olę smutki

www.toll.no/templates_TAD/Newsitem.aspx?...7&epslanguage=no


doszło do tego że Polak nazywa drugiego Polaka :"polaczkiem".......A KIM TY JESTEŚ????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
O polaczkach w www.nrk.no/nyheter/distrikt/ostfold/1.7791422 ładny kamuflaż..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok