Podatek norweski - przydatne narzędzia od MultiNOR
Zwrot podatku z Norwegii
-MultiNOR
bebb5c999105556d026bfa1f3b9ea2eb

kupno samochodu - Norwegia

18 Postów
jestem od niedawna w Norwegii i nie pracuję ale potrzebny mi samochód, czy mogę kupić tutaj auto i zarejestrować na siebie jeśli tak to jakie są niezbędne formalności
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12670 Postów
Janek Stary
(jasta102)
1. zapłać sprzedającemu
2. zapłać fakturę za przerejestrowanie
3. wykup ubezpieczenie
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
to podstawa mialam na mysli raczej czy potrzebuje do kupna samochodu numeru personalnego, pozwolenia na prace czy czegos takiego
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
8998 Postów
Annette napisał:
to podstawa mialam na mysli raczej czy potrzebuje do kupna samochodu numeru personalnego, pozwolenia na prace czy czegos takiegoPrzede wszystkim Musisz mieć stały adres , ewentualnie inny taki adres , na który będzie przychodzić cała korespondencja , związana z użytkowaniem auta .
Jeżeli będziesz za całą transakcję płacić gotówką , to konto nie jest potrzebne , jednak wskazane . Dlatego , że w Norge , Karta bankomatowa za zdjęciem , traktowana jest jak Swoisty Dowód Osobisty .
Jeżeli będziesz kupować auto w salonie , to musisz sprawdzić czy przyjmą całą gotówkę , nie wszystkie salony to praktykują .
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damian xxx
(Majek85)
Czy do zakupu auta wystarczy:
1. Tymczasowy nr personalny
2. adres korenspondencyjny (nie zameldowania)
3. gotówka

Czy w umowie kupna są jakieś inne pola obowiązkowe, które mogą uniemożliwość poprawne spisanie umowy na obcokrajowca bez stałeo meldunku?
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

bebb5c999105556d026bfa1f3b9ea2eb

Bliżej nas