Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

ROZLICZENIE - Norwegia

slawek kowalski
(slawcio)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Witam wszystkich mam pytanie co moge odliczyc od podatu , ostanie 2 lata odpisywalem 10% . Mam syna w polsce i podobno moge odliczys wszystkie alimenty i wszystkie koszty zwiazane z jego utzrymaniem . Dzieki za pomoc.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
markus d
(Andre ved mark)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 307  
przecież nie utrzymujesz syna to jak możesz za to coś odliczyć . nie mieszkacie razem i jesteś po rozwodzie jak wynika z powyższogo postu . trzeba płacić alimenty i podatki w norge jako rezydent .
ingjen penger

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 3  
tak/?? ciekawe?? może rozlicz jeszcze byłą żonę , bo tez się pewnie da... wszystko się da rozliczyć w Norwegii co by nie , jak już rozliczać to tylko tutaj. Ja mam zamiar rozliczyć 4 króliki bo mam w Polsce, w tej chwili nie bo jestem tutaj ale skoro jestem ich właścicielem to pewnie muszę , boję się tylko że nie odprowadzałem za nie żadnego podatku przez ostatni rok , też pasuje je w końcu rozliczyć > zwierzątko jak zwierzątko ale też chce być rozliczone

Loguj się Loguj się  
slawek kowalski
(slawcio)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 0  
Kolego proponuje wizygte u lekarz milego wieczoru. To pytanie bylo do osob majace cos do napisania a nie jakies brednie . Milego wieczoru

Loguj się Loguj się  
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
(Użytkownik)
Maniak
właśnie ten post który dodałeś na forum sam sobie zaprzecza, powinieneś sam udać się do lekarza bo ja nie mam na razie takiej potrzeby-- jak zacznę układać takie pytania jak ty to pewnie będę zmuszony iść, ale póki co czuje się świetnie, a tym bardziej jak czytam takie bzdury--- powiedz że napisałeś to specjalnie żeby wszystkich rozweselić-- jeśli tak to udało ci się w 100% . a i jeszcze jedno nie jesteśmy kolegami, bo nie wypiliśmy nawet głupie pół litra wódki, tak się mówi no wiesz...

Loguj się Loguj się  
Sethur Asher
(Sethur)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 790  
slawcio napisał:
Witam wszystkich mam pytanie co moge odliczyc od podatu , ostanie 2 lata odpisywalem 10% . Mam syna w polsce i podobno moge odliczys wszystkie alimenty i wszystkie koszty zwiazane z jego utzrymaniem . Dzieki za pomoc.

Podatki w Norwegii sa na tyle indywidualna sprawa, ze 'podobno' z gory wsadza sie miedzy bajki. Z takim zapytaniem najlepiej udac sie do ksiegowego Taki tip.. na ksiegowym nie zydz, i zapytaj o przejrzenie dokumentow z poprzednich dwoch lat...

Loguj się Loguj się  

zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
(Użytkownik)
Maniak
on zapytał wyraźnie Sethur, ,,podobno moge odliczys wszystkie alimenty i wszystkie koszty zwiazane z jego utzrymaniem . Dzieki za pomoc.,,

co ma piernik do wiatraka, nie ma czegoś takiego, rozumiem że ktoś jest obywatelem tego kraju i ma taki przypadek- może się da tak zrobić, nie wgłębiam się dalej... na zdrowy rozum tylko myślę że ten sposób jest nie do osiągnięcia-przecież każdy by tak robił, a jest tych narodowości w Norwegii poza Polakami dość dużo-- każdy by sobie odliczał wszystko.. od budowy domu, po najbardziej niedorzeczne sprawy-- o czym np. pisze autor tego postu na forum

Loguj się Loguj się  
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
(Użytkownik)
Maniak
przecież nikogo z Norwegów nie obchodzi co ktoś ma w Polsce, czy buduje dom, czy ma np. 5 samochodów, czy np. jest po rozwodzie --- wszystko co robisz tutaj , podatki, mieszkanie, dom , sytuacja materialna,ilość dzieci.. itd. jest możliwość rozliczenia tego, ale nie poza obszarem Norwegii. Widzisz Sethur i już widać jak gość myśli-- czy tu jest mądrość, nie wiem ile lat ma jego syn , ale jeśli jeszcze nie osiągną 18 roku życia mógłby pobierać zasiłek na niego-- a tak buli hajs z własnej kieszeni

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Daniel Zarkowski
(Daniel Zarkowski)
(Użytkownik)
Wiking

Fizjoterapia i Masaże- FysioMMT Oslo i okolice

Szanowni Klienci, Dziękuję za zapoznanie się z moją ofertą, która mam nadzieję, spotka się z Państwa uznaniem. Nazywam się Daniel Żarkowski, jestem autoryzowanym Norweskim Fizjoterapeutą.Absolwent Uniwesrytetu Medycznego w Gdańsku oraz przyszło roczny Absolwent Sutherland Collegue of Osteopath Medicine w Belgii. Od 2011 roku prowadzę prywatną działalność fizjoterapeutyczną w Norwegii – FysioMMT. Osobiście mam do zaoferowania wysoko profesjonalne: - wieloletnie doświadczenie jako fizjoterapeuta oraz masażysta - wiele odbytych kursów, dzięki którym mogę wykorzystać te techniki w terapiach ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 94X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: fysiommt.no

+Kup wpis sponsorowany
Sethur Asher
(Sethur)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 6 Miesięcy temu Oklaski: 790  
powiatowy.. nie oceniam goscia pod wzgledem jak ma w domu i co robi.. nie napisalem mu ze sie da.. rozne dziwne rzeczy mozna odliczyc.. jakie(?) to pytanie do ksiegowych i specow od finansow. Niestety takich informacji gratisowo raczej nikt mu nie udzieli.. Tobie tez bym zalecil, bo akurat ma znaczenie, co masz w Polsce, jezeli chcesz tutaj sprawnie obracac pieniedzmi..

Loguj się Loguj się  

ciekawski ciekawski
(ciekawski)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:ROZLICZENIE 3 Lat, 5 Miesięcy temu Oklaski: 7  
Czyzby to byl Mase??
same bzdury...

powiatowy myśliciel napisał:
przecież nikogo z Norwegów nie obchodzi co ktoś ma w Polsce, czy buduje dom, czy ma np. 5 samochodów, czy np. jest po rozwodzie --- wszystko co robisz tutaj , podatki, mieszkanie, dom , sytuacja materialna,ilość dzieci.. itd. jest możliwość rozliczenia tego, ale nie poza obszarem Norwegii. Widzisz Sethur i już widać jak gość myśli-- czy tu jest mądrość, nie wiem ile lat ma jego syn , ale jeśli jeszcze nie osiągną 18 roku życia mógłby pobierać zasiłek na niego-- a tak buli hajs z własnej kieszeni

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane

Wspólna podróż