Dzień dobry wszystkim,

jestem studentem kierunku Energetyka na Politechnice Warszawskiej. Mój rocznik został objęty programem kierunków zamawianych, najlepsi studenci mają szansę odbycia 3-miesięcznego zagranicznego stażu opłacanego z UE więc pracodawca musi poświęcić nam tylko (i aż) swój czas. Jestem zainteresowany pracą szczególnie w ciepłowniach i elektrociepłowniach (w NO najczęściej spalające śmieci - WasteToEnergy). Praca fizyczna czy w operatorni - pasuje mi jedno i drugie, chce być po prostu przy eksploatacji urządzeń energetycznych i poznać je w praktyce. Czy jest tu może ktoś z branży i mógłby coś podpowiedzieć? Może podrzucić jakiś kontakt? Oczywiście przejrzałem już kilkadziesiąt stron operatorów takich jednostek. Napisałem też kilkanaście maili, więc nie myślcie, że chcę się Wami wyręczać, po prostu żeby zwiększyć swoje szanse postanowiłem napisać też tutaj.

Dziękuję z dołu wszystkim, którzy poświęcili chwilę, żeby to przeczytać i z góry całej reszcie, która postanowiła coś tutaj napisać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!