Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński piotr mikut Przemek . Robert xxx Bartek Boike W . soul.food Ankaa (4480 niezalogowanych)
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
Lindemans napisał:
MacWalen napisał:
cysiek2 napisał:
no dobra co chcesz wiedziec
tylko sie streszczaj ba tani nie jestem


Na przykład ile jest prowizji od zakupy i sprzedaży akcji? Już zaczynam się domyślać że nie wielu rodaków w Norwegii jest inwestorami giełdowymi. Szkoda bo można dużo zarobić a chyba taka była intencja wyjazdu, bo zapewne nie było nią wyłącznie podziwianie fiordów.


Wedlug Ciebie powodem wyjazdu do Norwegi moze byc tylko:
-inwestowanie zarobionych pieniedzy na gieldzie,
-podziwianie fiordow.

Wspolczuje waskich horyzonow


Czyste powietrze również. A ciebie co w Norwegii trzyma? Nie kasa? Bo to będzie na pewno w większej ilości przypadków. Nic złego w tym nie widzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
MacWalen napisał:
"a twierdzisz ze masz tytul doradcy inwestycyjnego
przeciez nawet pomocnikiem maklera gieldowego nie byles
a podpinasz sie pod jakas szkole z Tajlandi
"

Nie mam żadnych tytułów doradców inwestycyjnych. Maklerzy jak ich potrzebuję to pracują dla mnie. A jeżeli chodzi o szkołe, to jestem jej właścicielem. Całej sieci szkól. Inwestowanie to moja pasja i mam studentów których uczę tej profesji.


Biorąc pod uwagę czym się zajmujesz, wnioskuję że jesteś bardzo zapracowaną osobą a w związku z tym dziwę się, że masz czas na sprzeczanie się na takim dennym forum, nie mającym nic wspólnego z biznesem.

Powiedzmy sobie szczerze, milionerem to chciałbyś być a że interes kiepsko się kręci, to pomyślałeś sobie, że poszukasz jakichś potencjalnych jeleni na tymże oto forum, na których mógłbyś zarobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
giovi2 napisał:
MacWalen napisał:
"a twierdzisz ze masz tytul doradcy inwestycyjnego
przeciez nawet pomocnikiem maklera gieldowego nie byles
a podpinasz sie pod jakas szkole z Tajlandi
"

Nie mam żadnych tytułów doradców inwestycyjnych. Maklerzy jak ich potrzebuję to pracują dla mnie. A jeżeli chodzi o szkołe, to jestem jej właścicielem. Całej sieci szkól. Inwestowanie to moja pasja i mam studentów których uczę tej profesji.


Biorąc pod uwagę czym się zajmujesz, wnioskuję że jesteś bardzo zapracowaną osobą a w związku z tym dziwę się, że masz czas na sprzeczanie się na takim dennym forum, nie mającym nic wspólnego z biznesem.

Powiedzmy sobie szczerze, milionerem to chciałbyś być a że interes kiepsko się kręci, to pomyślałeś sobie, że poszukasz jakichś potencjalnych jeleni na tymże oto forum, na których mógłbyś zarobić.


To od nas zależy o czym dyskutujemy na forum. Też nigdy nie uważałem że to jest denne forum. Myślę że jest niezłe. Ludzie partycypują, wymieniają się opiniami. Miłe komentarze pod moim adresem. Nie na ma co narzekać.

A jak ty, masz już rachunek maklerski? Coś na giełdzie inwestujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Jednego jestem pewien że jeśli myślisz o dużych pieniądzach zarobiony w prosty sposób i bez wysiłku to odrazu daj sobie spokój. i powierz swoje pieniądze w zarządzanie fachowcą. Pamiętaj że łatwo stracić na giełdzie.Dając pieniądze do dyspozycji zaoszczędzisz dużo zdrowia.

www.oslobors.no/

Trwające od początku czerwca spadki na warszawskiej giełdzie zabrały już z portfeli inwestorów około 25 procent ich środków.

PIĘĆ ZASAD INWESTOWANIA NA GIEŁDZIE
1: Nie panikuj
2: Własna strategia
3: Nie inwestuj w to, o czym nie masz pojęcia
4:Liczą się fundamenty
5: Nigdy nie inwestuj na giełdzie wszystkich oszczędności

Uważam, że kluczem do sukcesu jest inwestowanie bezpieczne w horyzoncie długoterminowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
giovi2 napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, milionerem to chciałbyś być [/quote]

Ja już jestem milionerem od dość dawna. Dowiedz się czegoś o mojej osobie to będziesz więcej wiedzieć. Nie mam potrzeby kłamać.
www.kontestacja.com/mac-walen-szkola-w-tajlandii,1696
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
glupoty piszesz
poza tym lamiesz ustawe o obrocie papierami wartosciowymi
za taka dzialanosc to UKNF ci zrobi kolo dupy

a ja jestem multi miliarderem
a do tajlandi to jezdza polscy emeryci bo z dochodem 800zl renty tam sa bogaczami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
i ty mozesz zostac milionerem juz za 19 godzin
wystarczy 200 000 koron
i bilet do Tajlandi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
PACIFIC napisał:


PIĘĆ ZASAD INWESTOWANIA NA GIEŁDZIE
1: Nie panikuj
2: Własna strategia
3: Nie inwestuj w to, o czym nie masz pojęcia
4:Liczą się fundamenty
5: Nigdy nie inwestuj na giełdzie wszystkich oszczędności

Uważam, że kluczem do sukcesu jest inwestowanie bezpieczne w horyzoncie długoterminowym.


To są dobre zasady. Sam coś inwestujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
cysiek2 napisał:
glupoty piszesz
poza tym lamiesz ustawe o obrocie papierami wartosciowymi

Gdzie mogę o tej ustawie poczytać bo pierwszy raz o niej słyszę. Masz jakiś link? Bo jak byś mnie podkapował to chę wiedzieć jakie mam prawa i obowiązki jak i co mogę robić a czego nie -)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
cysiek2 napisał:
i ty mozesz zostac milionerem juz za 19 godzin
wystarczy 200 000 koron
i bilet do Tajlandi


Jesteś bardzo zabawny, naprawdę. Szkoda że zacichłeś. Jakoś głupio ci się zrobiło czy co? A tak po za tym to już w Tajlandii byłeś ze masz tyle wiedzy o tym kraju?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok