Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Tabela 7111 - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof K. kornelia niemczuk Tomasz Kowalski Adam Orlowski Jacek Olszewski karolina kwiatkowska Artur Kulik Krzysztof Pomorski Monikka1 klaudia94 chrobot Przemo1980 Z Bartosz Wodniowski (3289 niezalogowanych)
30 Postów
Tomek Jagielski
(jagielski)
Nowicjusz
Witam,
pracuje w norwegi od 2010 i zawsze płaciłem podatki według tabeli 7100. W tym roku otrzymałem tabele 7111 niby super bo podatek jest dużo niższy ale czy w przyszłym roku dostane zwrot podatku(około 25tyś) ? Od 2013 roku jestem żonaty i podejrzewam że to miało wpływ zmiane tabeli bo może osoby w związku małżeńskim sa łagodniej traktowane przez skate . Może ktoś posiada wiedzę w tym zakresie albo miał podobny przypadek?
Pozdrawiam
Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
tak mój mąż też tak miał ,teraz dostaje zwrot około 30 tyś ale te pieniążki i tak są moje tz. wspólne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Tomek Jagielski
(jagielski)
Nowicjusz
fajnie sie składa bo teraz jestem coraz częściej w domu i bede miał rekompensatę za utracone/nie zarobione korony co wpłynie pozytywnie na budżet domowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Wątpię aby zmiana stanu cywilnego miała jaki kolwiek wpływ na zmianę karty podatkowej.
Przy rozliczeniu owszem tak.
Czasem tak wysyłają te karty jak była to loteria.
Zawsze możesz zmienić sobie kartę na inną.
Ale po co.
Przy zarobku 35 000 pomiędzy 7111 a 7100 jest tylko różnica 1183.
Mniej zapłacisz mniejszy zwrot. W całokształcie wyjdzie na to samo.
Średni zwrot w drugiej klasie podatkowej, jeśli pracujesz cały rok, płacisz za mieszkanie, parę razy do roku jesteś w PL żona słabo zarabia lub nie pracuje.
To powinieneś dostać 40-50 tysięcy zwrotu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Tomek Jagielski
(jagielski)
Nowicjusz
jeżdżę do Polski co 4-5 tyg na 1.5-2 tyg co skutkuje że nie mam przepracowanych wszystkich dni w miesiącu i w takim wypadku mniejszy podatek tabela (7111)jest bardzo odczuwalny. Zdaje sobie sprawę że zwrot pewnie bedzię mniejszy ale cóż... the rulles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
to mój nie mówi mi całej prawdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Tomek Jagielski
(jagielski)
Nowicjusz
zacznij się martwić w momencie jak powie że w tym roku musi dopłacic podatek do skatu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Kassia napisał:
to mój nie mówi mi całej prawdy

A dlaczego tak sądzisz? Ja złożyłem jedną z opcji.
Jeśli nie ufasz mężowi to go kontroluj.
Przed żoną nie powinien mieć nic do ukrycia.
I co jeśli będzie mial dopłatę, dopłacisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Tomek, zmien sobie tabele podatkowa na 7100, zobacz sobie na tabeli np z 2012 czy 2013 na dole masz napisane jak zmienic tabele podatkowa...problem z glowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Tomek Jagielski
(jagielski)
Nowicjusz
Na początku miałem taki zamiar ale stwierdziłem że nie bede wprowadzał czynnika który by zakłucił(może) dialog miedzy mną a skate bo do tej pory funkcjonuje poprawnie i chcę uniknąć nieporozumień które niosą ze sobą wymianę korenspondencji. No wiecie... ikke snake norge w moim wypadku to kosztuje(pośrednicy)

tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok