Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

MLM Marketing rekomendacyjny - Norwegia

Czytali temat:
Chef Jack Małgorzata Tomczyk (1525 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
filip12 napisał:
szukam polaków mieszkających w Norwegii i wiedzących co to jest marketing rekomendacyjny i jakie daje możliwości, ewentualnie osób które chcą się dowiedzieć. współpracuje z firmą z USA która wprowadza nowe produkty na rynki europejskie, Norwegia nie jest jeszcze oficjalnie otwartym rynkiem dlatego masz ogromną szanse na konkretne pieniądze.
więcej informacji???
pisz na filipporat@gmail.com lub agamrugala88@gmail.com


Daj juz spokoj z tym MonaVie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
filip staszeczka
(filip12)
Wiking
no cóż jest kilka opcji
-wiesz co to jest MLM i jestem dla Ciebie konkurencjom (w co wątpię)
-nie wiesz co to jest MLM ktoś proponował Ci przyłączenie do firmy ale z braku wiedzy i odwagi wolisz sie wyśmiewać niż samemu coś zrobić i np. zdobyć wiedzę na temat MLM
-jesteś zwykłym pesymistą który nic nie robi tylko próbuje zaistnieć w internecie jako wszechwiedzący komętując posty które nie są do Ciebie skierowane.

PS. pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
filip12 napisał:
no cóż jest kilka opcji
-wiesz co to jest MLM i jestem dla Ciebie konkurencjom (w co wątpię)
-nie wiesz co to jest MLM ktoś proponował Ci przyłączenie do firmy ale z braku wiedzy i odwagi wolisz sie wyśmiewać niż samemu coś zrobić i np. zdobyć wiedzę na temat MLM
-jesteś zwykłym pesymistą który nic nie robi tylko próbuje zaistnieć w internecie jako wszechwiedzący komętując posty które nie są do Ciebie skierowane.

PS. pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu.


Wiem co to jest MLM, mam ciekawsze zajecia niz szukanie ofiar do tego dobrze platna.
Za malo wiesz o Norwegii, by wchodzic na rynek z marketingiem wielopoziomowym. Wielu juz probowalo...

PS
Nie jestem pesymista, a realista. Powodzenia w poszukiwaniu "wspolpracownikow".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
Bardzo dobra idea jak są spełnione pewne warunki. Jest szansa na sukces ale nie jest to łatwe, znam ludzi którzy dość dobrze na tym zarobili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Mac Walen
(MacWalen)
Wiking
Daj juz spokoj z tym MonaVie...[/quote]

Jeżeli to MonaVie to wygląda na to że firma totalnie upada. W Tajlandii już zamknęli biuro. Radny Shreder (główny polski lider) teraz zabiera wszystkich dystrybutorów których może do GFEpress jak dobrze pamiętam nazwę. Trend na super drogie soki się skończył.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MacWalen napisał:
Daj juz spokoj z tym MonaVie...

Jeżeli to MonaVie to wygląda na to że firma totalnie upada. W Tajlandii już zamknęli biuro. Radny Shreder (główny polski lider) teraz zabiera wszystkich dystrybutorów których może do GFEpress jak dobrze pamiętam nazwę. Trend na super drogie soki się skończył.[/quote]

Tak, ten gosc jest z monavie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Ja chromolę, duch Amway'a w garnkach Zeptera przykrytych antyalergiczną kołdra za jedyne 15.000Euro sztuka, w wykonaniu profesjonalnie profesjonalnych profesjonalistów zarabiających miliony i przyjeżdżających na biznesowe spotkania autobusem w dziurawych butach i garniturze z bazaru zawisnął nad naszym forum...

Ratuj się kto może!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
WujekJanek napisał:
Ja chromolę, duch Amway'a w garnkach Zeptera przykrytych antyalergiczną kołdra za jedyne 15.000Euro sztuka, w wykonaniu profesjonalnie profesjonalnych profesjonalistów zarabiających miliony i przyjeżdżających na biznesowe spotkania autobusem w dziurawych butach i garniturze z bazaru zawisnął nad naszym forum...

Ratuj się kto może!!!


A gdzie spotkanie z gwazda Grabowskim, albo Karolakiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok