Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kredyt w norwegii - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Joanna Mrożek Paweł Gromadzki Bartek Boike Sylwia Kędzior Katarzyna :P:P:P Nikolai Stefani Edyta G (719 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
potrzebuje wziac kredyt w norwegii na sume 6-7 mln. koron , moze wiecie jaki bank ma dobre warunki do splacania kredytu , chodzi i o raty kredytu itd ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Skandia, DanskeBank? Wymagania już spełniasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
dzieki Karol.Ky o akie chodzi wymagania ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nikt ci na gębę 6mln nie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
a o to chodzi nom wiec mam zamiar szukac zlota w norwegii wiec musze miec jakies finanse na start , moze ktos ogladal goraczke zlota na discovery to sam wiesz ile trzeba miec kasy by cos zaczac .

Mam znajomego polaka w norwegii ktory zna dobrze norwegie i orientuje sie mniej wiecej gdzie moze byc zloto , sprawdzone w 100 % , nie tak na pale .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Przyda się wkład własny w inwestycje Ot tak nie dają kredytów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
mam wlasny wklad cos bendzie z 500 tys. nok , takze jestem przygotowany na wszystko , tylko chodzi mi o dobry bank zeby mi nie nawalili duzo odsetek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a po co masz pożyczać
załóż firmę sprzątającą, albo budowlaną i zatrudnij fachowców z Europy Wschodniej
w 2-3 lata natłuczesz te parę milionów na kantach i możesz w złoto inwestować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
mam wlasny wklad cos bendzie z 500 tys. nok , takze jestem przygotowany na wszystko , tylko chodzi mi o dobry bank zeby mi nie nawalili duzo odsetek


Spróbuj w DanskeBank, jestem z nich zadowolony. Lepiej traktują niż dnb i sparebank. Oferty lepsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
a o to chodzi nom wiec mam zamiar szukac zlota w norwegii wiec musze miec jakies finanse na start , moze ktos ogladal goraczke zlota na discovery to sam wiesz ile trzeba miec kasy by cos zaczac .

Mam znajomego polaka w norwegii ktory zna dobrze norwegie i orientuje sie mniej wiecej gdzie moze byc zloto , sprawdzone w 100 % , nie tak na pale .


A nie lepiej szukac diamentow w Afryce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok