Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bank - Norwegia

Czytali temat:
Bartek Boike (402 niezalogowanych)
24 Posty

(1975tol)
Wiking
Witam kto wie jaki jest limit wpłaty na kato pieniędzy w banku Nordea, chodzi mi o wpłatę przy okienku? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Limitem bezwzglednym w takiej operacji jest zakrycie nagiego kadłuba jakimś przyodzieniem. W razie jego braku moze byc wezwana Politi (podejrzenie o ekshibicjonizm) i z wpłaty będą nici...no chyba,ze ostrego mandatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
PiotrPawel

Mam nadzieje, ze to nie o tobie jest artykul o probie wwozu do krolestwa 225.000 kr:

www.ha-halden.no/Ble_stoppet_med_225_000...pose-5-20-15336.html


Jezeli chcesz wplacic na konto swoje do 50.000 kr to nie bedzie duzo problemow. Bank byc moze zrobi kopie twojej ID-kort.
Pamietaj, ze nie wszystkie banki obracaja pieniedzmi ( gotowka ).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
widze ze z ciebie to taka lekarka bez matury jak bydloszewski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Cycku

Masz braki w podstawowych wiadomosciach - ty jako pierwszy sledczy tego forum musisz je nadrobic!

Nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera- jak mawiali starozytni polacy po paru glebszych.
Ja sie szkolilam moja dobra wola i zacieciem. I popatrz gdzie doszlam...do Norwegii. Sama sie sobie dziwie, ze taka zdolna jestem. Ale to rodzinne juz jest.

Dla ciebie moge byc:

zydem
komuchem
murzynem
hiena cmentarna
klientem socjalnym
panna do towarzystwa
kasjerka z Kiwi

Wybierz co ci pasuje i spij spokojnie.

God natt, min skatt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie wiem, ale myślę, że górnego limitu nie ma. MOGĘ SIĘ MYLIĆ.

Natomiast JESTEM PEWIEN że jesteś na najlepszej drodze do sporych kłopotów.

Jeśli ot tak, z bomby pojawisz się w banku z walizką pieniędzy, to w zasadzie na 100% w najbliższym czasie czeka Cię spotkanie z bardzo miłymi oczywiście pracownikami Skattu, którzy będą mieli do ciebie kilka pytań. Więc lepiej miej gotową odpowiedź na pytania o źródło pochodzenia gotówki.

No chyba że za duże pieniądze uważasz kwoty rzędu 20 czy 40 tys koron, bo z takimi przypadkami też się spotkałem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok