Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Do zapłaty z NRK "Kringkastingavgift" 1378Nok .. - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Kempski (345 niezalogowanych)
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Witam , czy da sie od tego %@#!@ jakos odwołać ? mieszkam z rodzicami , mamy 1 tv w domu oni placą to samo co poł roku , i mi tez przyszlo do zaplaty , a ja nawet na Tv nie patrze , najchetniej bym sie go pozbył jak by sie dało ,da sie jakos obejsc ten podatek ? czy niema szans ? ktos mial z tym doczynienia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
donieq napisał:
Witam , czy da sie od tego %@#!@ jakos odwołać ? mieszkam z rodzicami , mamy 1 tv w domu oni placą to samo co poł roku , i mi tez przyszlo do zaplaty , a ja nawet na Tv nie patrze , najchetniej bym sie go pozbył jak by sie dało ,da sie jakos obejsc ten podatek ? czy niema szans ? ktos mial z tym doczynienia ?

Prawdopodobnie kupiles telewizor na swoje nazwisko.Teraz musisz napisac odwolanie do NRK .Na rachunku podany jest adres.Napisz,ze nie posiadasz telewizora a ten ktory posiadacie w domu jest twoich rodzicow za ktory oni placa abonament.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok