Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

problem z feriepenger - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Be daniel wójcik (458 niezalogowanych)
1 Post
krzysiek xd
(KrzysiekMrzyglod1)
Wiking
witam, mam malutkie pytanie, bo szukalem po forum ale nie moglem znalesc chodzi o feriepenger wszyscy mowia ze moge je wybrac bez problemu, przepracowalem caly 2014 rok mowie szefowi zeby wyplacil mi teraz feriepenger a on mowi ze dopiero luty marzec moze mi to zaplacic. dziekuje za wszelka pomoc w tej sprawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Generalnie możesz wziaść FP teraz 2015 tylko że musisz przedstawic ważny powód pracodawcy co przyczynia sie do jakiegos plusa dla niego np. kupno samochodu, jakis kurs tak że bedziesz bardziej wydajniejszy dla firmy. Ale że tak chcesz bo poprostu to mało kto sie zgadza. FP normalnie dostaniesz maj/czerwiec jak my wszyscy pracujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
KrzysiekMrzyglod1 napisał:
witam, mam malutkie pytanie, bo szukalem po forum ale nie moglem znalesc chodzi o feriepenger wszyscy mowia ze moge je wybrac bez problemu, przepracowalem caly 2014 rok mowie szefowi zeby wyplacil mi teraz feriepenger a on mowi ze dopiero luty marzec moze mi to zaplacic. dziekuje za wszelka pomoc w tej sprawiea co w tym dziwnego? moze było uprzedzic go wczesniej ze bedziesz chciał w styczniu, a nie tak nagle "teraz!!!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Feriepenger jest wypłacane w okresie wakacyjnym roku następującego po tym, za który zostało wypracowane. Jeśli przepracował Pan cały 2014 rok i nadal pracuje w tej firmie, feriepenger zostanie Panu wypłacone w maju/czerwcu 2015 roku. Jeśli wcześniej nastąpiłoby rozwiązanie umowy, wówczas pracodawca powinien Panu wypłacić feriepenger wraz z odejściem.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok