Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

nie pamieta wol jak cieleciem byl ? - Norwegia

Czytali temat:
Natalia Czapiewska Jędrzej G Karol Karolowski (1104 niezalogowanych)
21 Postów
Pawel Gie
(Pawelgie)
Wiking
Witam, interesuje sie jak wy kiedys wyjazdem do norwegii wy juz jestescie wiec moze cos podpowiecie..
Wybieram sie do fredrikstrat na poczatku marca,mieszkanie na miesiac mam zalatwione, jezyk norweski znam podstawowo ale dalej go szkole,
bede szukal pracy na produkcjii bo mam doswiadczenie nabyte za granica w tej dziedzinie i referencje
moje pytanie brzmi
-czy w ogole mam jakies szanse na wychodzenie sobie pracy z CV od fabryki do fabryki czy lepiej siedziec w polsce na finn.no i aplikowac ?
-czy jezyk norweski podstawowy wystarczy do znalezienia pracy w jakiejs fabryce?
Moze ktos pracuje na produkcjii i podzieli sie ze mna jak sytulacja na tym rynku wyglada, w jakim okresie jest najwiecej przyjec itp?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Pawelgie napisał:
Wybieram sie do fredrikstrat ...
czy w ogole mam jakies szanse na wychodzenie sobie pracy z CV od fabryki do fabryki

A ile fabryk w tym Fredrikstad jest? Dwie? Trzy?
Sprawdziles sobie to chociaz, czy przyjezdzasz komletnie w ciemno?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Pawel Gie
(Pawelgie)
Wiking
wybieram sie tam bo mam zalatwiony pokoj, moze i we fredrikstrat nie ma duzo ale sa jeszcze okolice min. Sarsborg i Moss, acha czyli mam szanse 1 % na prace... cos mi sie wydaje ze kolega nie chce wiecej polakow w norwegii ale sam tam zaczynal moze mu sie poszczescilo i ktos go wkrecil ale nie kazdy ma taka latwizne..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
nie jest to dobry okres na szukanie pracy ale jak masz załatwiony pokój i trochę grosza przy duszy moim zdaniem próbuj - dowiesz się czy było warto lub czego Ci potrzeba, przetłumacz sobie wszystkie dokumenty na norweski, poszukaj w Polsce trochę szczęścia i witamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Pawel Gie
(Pawelgie)
Wiking
a jaki twoim zdaniem jest najlepszy okres?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Pawelgie napisał:
a jaki twoim zdaniem jest najlepszy okres?

Jak gospodarka ma się dobrze i nie jest początek zimy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Pawel Gie
(Pawelgie)
Wiking
początek marca czy raczej kwiecien ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Pawel Gie
(Pawelgie)
Wiking
Typowy cham ze wsi, mysli ze jest fajny bo napisze cos smiesznego, czlowieku z takim poczuciem humoru to do obory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Stefan Batorry
(StefanBatprrrry)
Nowicjusz
sorry za off top



Kolego jestem na foum dzien a juz mie sie rzuciłes w oczy.

Prawie kazda Twoja wypodziedz w stosunku do osob ktore pytaja o mozliwosc wyjazdu do Norwegii jest przez Ciebie zbijana na na babus. Nie wiem co probujes osiagnac zniechecajac ludzi do wyjazdu do Norwegii ale wyglada na to ze po prostu jestes typowym zawistnym Polakiem

Ile takich jak Ty osob spotkalem mieszkajac za granica to sie głowie nie miesci .
Myslisz ze jestes wyjątkowy bo jestes juz jakis czas w Norwegii ? Bo masz prace i dom ?

Bullshit . W kilku krajach mieszkałem , nawet w Hiszpanii ktora miala prawie 30% bezrobocia i jakos dało sie znalezc prace . Jesli ktos chce, stara sie to znajdzie prace .

Tacy jak Ty sa wszedzie gdzie sa Polacy.


Nara
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(majorrr86)
Wiking
wejdzna finn.no, i tutaj szukaj juz przed przyjazdem, mozę ktoś zaprosi Cie na rozmowe. zwłaszcza jesli masz wykształcenie techniczne w jednym z pożadanych tutaj kierunków.a jesli nie to napewno warto pomyśleć o jakimś kursie przed przyjazdem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok