Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

skattekort na 2015 - Norwegia

Czytali temat:
50 Postów
Jason Bourn
(pytor09)
Nowicjusz
Cześć kto mi może podpowiedzieć co mam teraz zrobić, ponieważ wczoraj dowiedziałem się że mój pracodawca chciał pobrac moją kartę podatkową i jej nie ma. Złożyłem wniosek jak co roku w formie papierowej i zawsze o tej porze było wszytko cacy. A teraz nie wiem co się dzieje, byłem w Skacie -mówą czekać. Ale oni mają w dupie że zaraz zapier... 50% podatku. Dodam że mam D-numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty

(Prodiz)
Początkujący
Zlozyles wniosek jak co roku, czyli jestes minimum jakeis daw lata w Norwegii, a masz jeszcze d-nummer?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Jason Bourn
(pytor09)
Nowicjusz
tak, a co w tym złego (moja rodzina jest w polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
czekać..

nie jestem pewny, ale pierwsza wypłata w nowym roku to może być na podstawie tabeli podatkowe z roku poprzedniego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(majorrr86)
Wiking
ja jestem w Norwegii od marca i jeszcze nie mam personalnummer, i właśnie dzisiaj dostałem z agencji smsa żebym złożył wniosek w skatte o karte podatkową na 2015 rok. ktoś mi podpowie czy mogę to zrobić online? jeśli tak to gdzie i jak mieszkam w Stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
na www.altinn.no juz przyszły prognozy kto jaką tabele dostanie ale i tak to pracodawca sie tym zajmuje. J adostałem 2 dni temu sms z skatteetatten że juz mozna sobie zerknac na altinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Jason Bourn
(pytor09)
Nowicjusz
na tak a ja dostałem smsa że pracodawca chciał pobrać ale nie ma, to ki h..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
maciejko napisał:
na www.altinn.no juz przyszły prognozy kto jaką tabele dostanie ale i tak to pracodawca sie tym zajmuje. J adostałem 2 dni temu sms z skatteetatten że juz mozna sobie zerknac na altinie

jak to prognozę? logując się na altinn masz podaną tabelę podatkową.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
pytor09 napisał:
na tak a ja dostałem smsa że pracodawca chciał pobrać ale nie ma, to ki h..

Ni ma, bo masz d-nummer. Wsio, trzeba czekac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(majorrr86)
Wiking
złozyłem wniosek o kartę podatkową na rok 2015 poprzez altinn.no w dniu 18.12, jest już po 2.01 a ja karty nadal nie otrzymałem, czy ktoś wie jaki jest przybliżony czas oczekiwania na tą karte? już jeden pracodawca chciał pobrać karte na 2015 i bez skutku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok