Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Żuraw wiezowy a polskie uprawnienia PYTANIE - Norwegia

Czytali temat:
Karadharas michalszmyrgallo socks AND sandals AND moustache (738 niezalogowanych)
29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
Witam mam okazje pracowac na zurawiu od nowego roku niestety mam tylko polskie uprawnienia i moje pytanie jest nastepujace jak najszybciej zalatwic wszystkie formalnosci aby moc pracowac legalnie wiem ze na stronie www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=248025 jest wszystko opisane ale moze wiecie jak zrobic to szybciej, niewiem moze kurs zrobic tutaj czy cos w ten desen, a i kto wam zalatwial wszystkie formalnosci wy czy firma, Z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
agiletom napisał:
Witam mam okazje pracowac na zurawiu od nowego roku niestety mam tylko polskie uprawnienia i moje pytanie jest nastepujace jak najszybciej zalatwic wszystkie formalnosci aby moc pracowac legalnie wiem ze na stronie www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=248025 jest wszystko opisane ale moze wiecie jak zrobic to szybciej, niewiem moze kurs zrobic tutaj czy cos w ten desen, a i kto wam zalatwial wszystkie formalnosci wy czy firma, Z gory dziekuje


Za kurs na zuraw wiezowy w Norwegii zaplacisz od ok. 10000 kr w gore. Lepiej chyba wyslac zaswiadczenia do Arbeidstilsynet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(mitme)
Wiking
Czy takim żurawiem mógłbyś przenieść smoka z stortinget do aker brygge (na czarno oczywiście )?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
dzieki za pomoc nie spodziewałem sie tak szybkiej odpowiedzi, ps no to praca przepadla nie zdaze do6 styczniaale trzeba dalej robic cos innego ;( a mialo byc tak fajnie rok pracy w jednym miejscu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(mitme)
Wiking
Zostawiasz smoka na lodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok