Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rozłąkowe i inne dogodności - Norwegia

Czytali temat:
(812 niezalogowanych)
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Witam , mam takie pytanko , biore ślub we wrzesniu 2015 roku , ja mieszkam w Norge od 7 lat a moja narzeczona w Polsce caly czas i planuje sie do mnie przeprowadzic po slubie w przyszlym roku , ostatio chodzi mi poglowie czy nie wziaśc cywilnego wczoesniej ( bo we wrzesniu to koscielny bierzemy ) zeby dziewczyna miala odrazu wszystkie formalnosci latwiej oraz szybciej po przyjezdzie , oraz czy udalo by mi sie jakos wziac rozłąkowe za 2014 w jakis sposob ? czy to juz by bylo za 2015 ? i czy nie musi byc to okres powidzmy calego roku zeby dostac jakas kase ? Prosze o jakies informacje na ten temat , Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Krajan)
Nowicjusz
donieq napisał:
Witam , mam takie pytanko , biore ślub we wrzesniu 2015 roku , ja mieszkam w Norge od 7 lat a moja narzeczona w Polsce caly czas i planuje sie do mnie przeprowadzic po slubie w przyszlym roku , ostatio chodzi mi poglowie czy nie wziaśc cywilnego wczoesniej ( bo we wrzesniu to koscielny bierzemy ) zeby dziewczyna miala odrazu wszystkie formalnosci latwiej oraz szybciej po przyjezdzie , oraz czy udalo by mi sie jakos wziac rozłąkowe za 2014 w jakis sposob ? czy to juz by bylo za 2015 ? i czy nie musi byc to okres powidzmy calego roku zeby dostac jakas kase ? Prosze o jakies informacje na ten temat , Dzięki
Jesteś tu s i e d e m lat i zadajesz takie durne pytania ?.

Gdzie ty się nasłuchałeś o "rozłąkowym" ?.
I o jakiej ty piszesz "kasie".
Oraz, kto, ma tą ewentualną kasę wypłacić ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Czemu głupot ? to Ty chyba nie doinformowany jestes , moj ojciec jak jeszcze mama mieszkala w polsce , bral przy rozliczeniu podatku , za rozłąkowe okolo 30 tys koron co rok ... a to ze ja nie jestem poinformowany to w czym widzisz problem ? nie interesowalem sie tym nigdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok